Putin prozradil, jak zůstat v pohodě, co mu čas od času pošle Merkelová a co nedokáže odpustit

Týden před ruskými prezidentskými volbami se Vladimír Putin objevil v celovečerním propagačním filmu, v němž se podělil o některé z jeho základních přesvědčení.

Ve filmu Vladimír Putin odpovídá na otázku, jak si v různých situacích dokáže poradit se sebeovládáním. „Když někdo ztratí nervy, ukazuje tím svou slabost. Osoba mého postavení si nemůže dovolit projevit slabost,“ zněla odpověď.

 

 

Také sdělil, že dokáže odpouštět, ale ne všechno odpustit lze. Věří, že zradu ospravedlnit nelze. Podělil se také o to, co mu dodává energii k práci. Jeho tajemstvím je „být si jist, že to co dělám je správné a zároveň být připraven za to položit svůj život.“

Putin také v rozhovoru prozradil, že současná německá kancléřka Angela Merkelový mu občas posílá jeho oblíbené pivo, které rád pil v době, kdy ještě pracoval v Německé demokratické republice jako agent KGB.

„Angela mi čas od času pošle pár lahví piva Radeberger,“ pověděl Putin novináři.

„PUTIN“, nový film o současném ruském prezidentu, který se uchází již o čtvrté funkční období. Tento snímek se objevil na ruské sociální síti Odnoklassniki. Po dobu dvou hodin Vladimír Putin vypráví o své rodině, klíčových událostech jeho vlády, jakož i o jeho názorech a přesvědčeních. Ve filmu se o své názory na hlavu Ruské federace dělí jak prominentní politické postavy z Ruska i ze zahraničí, tak i hosté, kteří Putina znali dávno před jeho politickou kariérou.

Prezidentské volby se uskuteční 18. března.

 

Film „Putin“:

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. jirik napsal:

  NATO vytváří v Evropě zónu „vojenského Schengenu“, což má co nejvíce zkrátit čas přesunu vojsk k ruským hranicím, řekl to v pondělním rozhovoru listu Krasnaja zvezda náměstek ruského ministra obrany, generálplukovník Alexandr Fomin.

  Vojensko-diplomatický zdroj z Bruselu sdělil již předtím, že se ministři obrany členských států NATO dohodli o vytvoření podoby „vojenského Schengenu“ na evropských hranicích Severoatlantické aliance.

  „Novou prioritou činnosti vojensko-politického vedení NATO se stalo zdokonalení logistické a dopravní infrastruktury v Evropě, vytvoření tak zvaného „vojenského Schengenu.“ Jeho podstata spočívá v co největším zkrácení času na přesun vojsk směrem k ruským hranicím,“ řekl Fomin. https://sptnkne.ws/gW8r

 2. Maroš napsal:

  https://aeronet.cz/news/jean-claude-juncker-vyzval-v-mnichove-k-federalizaci-evropy-cela-evropska-unie-by-nove-mela-mit-jednotnou-zahranicni-politiku-o-ktere-by-se-hlasovalo-nadpolovicni-vetsinou/
  Poznámka – tu treba vedieť, že Brusel prijal nový princíp hlasovania – početné zastúpenie, nie rovnocenné krajinné zastúpenie = hlas „veľkého akcionára“ vždy prevalcuje hlasy malých akcionárov, teda Nemecký, Francúzsky a Britský „50%-tný“záujem bude odteraz dominovať nad záujmami menších krajín, teda aj tými našimi. Už toto je principiálny dôvod, prečo odísť z EU!
  Jój – ale naša mafia si napchala eurofondy – takže ako krajiny sa musíme cítiť zaviazané. No dobre – záväzok si splníme – ale tú rakovinu v štáte vyhladujeme bez vašich korupčníckych eurofondov – „mandanofondov“ – a ďalej sa nestarajte!

 3. jirik napsal:

  Evropská unie považuje za nezákonné provedení voleb prezidenta Ruské federace na Krymu a neuzná jejich výsledky. Oznámila to šéfka diplomacie EU Federica Mogheriniová během společného brífinku s prezidentem Ukrajiny Petrem Porošenkem.
  https://sptnkne.ws/gWK9

 4. jirik napsal:

  Rusko je hlavním nebezpečím, s nímž se setkávají americké síly v Evropě, píše National Interest s odkazem na hlavního velitele sil NATO v Evropě generála Curtise Scaparrottiho.

  Podle jeho slov ruská strana údajně „pokračuje v destabilizaci“ regionální bezpečnosti a „ignoruje“ normy mezinárodního práva, které zajišťovaly mír v Evropě od ukončení 2. světové války.
  „Naší strategickou prioritou je odrazování Ruska od další agrese a zabránění tomu, aby ruská strana negativně ovlivňovala evropské spojence a partnery USA,“ řekl Scaparrotti.
  Řekl však, že vojenská síla nestačí k boji proti „ruskému nebezpečí“. Vyjádřil názor, že americká vláda se musí držet jednotného přístupu v otázce zadržování Ruska.

  Generál také zdůraznil, že „ruské nebezpečí“ překračuje rámce evropského prostoru.

  „Rusko ovlivňuje Blízký východ, kde jeho zásah do občanské války v Sýrii posílil režim Bašára Asada a umožnil Íránu šířit svůj vliv v oblasti Levanty. Ruská strana také stále aktivněji pomáhá blízkovýchodním státům tím, že upevňuje spolupráci s Íránem a šíří svůj vliv v Saúdské Arábii, Egyptě, Libyi a na Kypru. Podobná úsilí vedou ke změně regionální dynamiky, což se negativně odráží na bezpečnosti Izraele, stabilitě v Libanonu a zájmech USA v regionu,“ řekl Scaparrotti.
  https://sptnkne.ws/gXh8
  Dodal také, že Rusko se pokouší změnit stávající světový řád ke svému prospěchu.

 5. jirik napsal:

  Rusko v případě, že budou ohroženy životy ruských vojáků v Sýrii, příjme odvetná opatření, sdělil novinářům náčelník ruského generálního štábu Valerij Gerasimov.
  https://sptnkne.ws/gXcA
  „V případě, že životy našich vojáků budou ohroženy, ozbrojené síly Ruské federace přijmou odvetná opatření jak proti raketám, tak proti jejich nosičům. Akce spojené s normalizací stavu kolem syrského hlavního města budou pokračovat,“ uvedl Gerasimov, když komentoval informaci o přípravách provokace ve východní Ghútě.

 6. jirik napsal:

  Teroristé chystali past. Ruský příslušník Specnaz jich 14 zlikvidoval
  Portál rusvesna publikoval informácie o boji príslušníkov ruského oddielu Specnaz proti teroristom. Boj sa odohral dňa 16. 8. 2017. Hrdinom tohto boja sa stal slobodník Denis Portňagin.

  Podľa známych informácii, 7-členná skupina ruských príslušníkov Specnaz prišla na bojovú líniu v provincii Idlib, kde mala vykonať tajnú bojovú operáciu. Skupina prišla na dvoch džípoch.

  Krátko po príchode do bojovej zóny sa Rusi stretli so sýrskym veliacim dôstojníkom, vtom však začal útok teroristov. Sýrsky dôstojník zahynul a pod tlakom teroristov príslušníci sýrskych bojových síl opustili svoje pozície. Rusi ostali na mieste a prijali boj.

  V boji bol ranený veliteľ a druhý dôstojník. Rusi naďalej pokračovali v boji, zranenie utŕžil aj slobodník Denis Portňagin. Teroristi ISIS dokonca zasiahli jeho guľomet, takže slobodník na krátku vzdialenosť začal útočiť na teroristov granátmi. Denis Portňagin odrážal sám útoky takmer 40 príslušníkov ISIS, pričom umožnil svojím raneným druhom opustiť bojovú líniu na jednom z džípov, druhý džíp teroristi ISIS zničili.

  Slobodník Denis Portňagin si pripravil posledný granát pre seba, pri poslednom z útokov naviedol na svoju pozíciu mínomentú paľbu. To už však zasahovali aj ruské vrtuľníky Mi-28 a do boja vstúpil ďalší záložný oddiel Specnaz, ktorý rozstrieľal teroristov z opačnej strany. Do oblasti takmer súbežne prenikol aj nový oddiel sýrskych vládnych vojakov pod vedením poručíka Abu Ašrafa, ktorý uviedol, že do smrti nezabudne na scénu, ktorej sa stal svedkom.
  ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12367-specnaz-teroriste-syrie
  Podľa jeho slov, slobodník Denis Portňagin už strieľal len z pištole a mal posledný granát, ktorým sa chcel vyhodiť do vzduchu, aby sa nedostal do rúk teroristom. 29-ročný Denis Olegovič Portňagin, ktorý pochádza zo Saratovskej oblasti, zabil v boji 14 teroristov a zachránil svojich druhov. Bol povýšený do dôstojníckeho stavu a získal vysoké ruské vojenské vyznamenanie.
  https://youtu.be/KP87JuGCUfE
  Rusi vytvorili dokumentárne video, v ktorom zobrazili čo sa vlastne stalo.
  ——————-
  Bizarní událost v USA. Neznámý vrtulník kroužil nad ruským velvyslanectvím ve Washingtonu
  Neznámý vrtulník kroužil v neděli večer nad územím ruského velvyslanectví ve Washingtonu a osvětloval ho světlometem, uvádí se ve zprávě velvyslanectví na Twitteru.

  Ruští diplomaté vyslovili předpoklady, co tomu bylo příčinou: „Co hledal americký vrtulník na území ruského velvyslanectví včera večer?

  „Divná“ porucha navigačního zařízení v centru americké metropole? Nebo další zoufalý pokus o nalezení stopy po ruském zasahování?“.

  Diplomaté přidali k této zprávě smajlíka v podobě létajícího talíře a také fotografie vrtulníku a budovy osvětlené jeho světlometem.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/12366-usa-neznamy-vrtulnik-ruske-velvyslanectvi
  What was American helicopter searching for at the Russian Embassy’s premises yesterday night? „Strange“ malfunction of navigation equipment in the center of the US???????? capital? Or another desperate attempt to find traces of #RussianMeddling????? pic.twitter.com/LHUhYjKz5K

  — Russia in USA ???????? (@RusEmbUSA) March 13, 2018
  Zdroj: snews.com

 7. jirik napsal:

  Ruské MZV pohrozilo, že všechna britská média v Rusku přijdou o licenci.
  https://sptnkne.ws/gXve
  Zpráva bude aktualizována

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..