Putin prozradil, jak zůstat v pohodě, co mu čas od času pošle Merkelová a co nedokáže odpustit

Týden před ruskými prezidentskými volbami se Vladimír Putin objevil v celovečerním propagačním filmu, v němž se podělil o některé z jeho základních přesvědčení.

Ve filmu Vladimír Putin odpovídá na otázku, jak si v různých situacích dokáže poradit se sebeovládáním. „Když někdo ztratí nervy, ukazuje tím svou slabost. Osoba mého postavení si nemůže dovolit projevit slabost,“ zněla odpověď.

 

 

Také sdělil, že dokáže odpouštět, ale ne všechno odpustit lze. Věří, že zradu ospravedlnit nelze. Podělil se také o to, co mu dodává energii k práci. Jeho tajemstvím je „být si jist, že to co dělám je správné a zároveň být připraven za to položit svůj život.“

Putin také v rozhovoru prozradil, že současná německá kancléřka Angela Merkelový mu občas posílá jeho oblíbené pivo, které rád pil v době, kdy ještě pracoval v Německé demokratické republice jako agent KGB.

„Angela mi čas od času pošle pár lahví piva Radeberger,“ pověděl Putin novináři.

„PUTIN“, nový film o současném ruském prezidentu, který se uchází již o čtvrté funkční období. Tento snímek se objevil na ruské sociální síti Odnoklassniki. Po dobu dvou hodin Vladimír Putin vypráví o své rodině, klíčových událostech jeho vlády, jakož i o jeho názorech a přesvědčeních. Ve filmu se o své názory na hlavu Ruské federace dělí jak prominentní politické postavy z Ruska i ze zahraničí, tak i hosté, kteří Putina znali dávno před jeho politickou kariérou.

Prezidentské volby se uskuteční 18. března.

 

Film „Putin“:

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...

7
Komentujte

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

NATO vytváří v Evropě zónu „vojenského Schengenu“, což má co nejvíce zkrátit čas přesunu vojsk k ruským hranicím, řekl to v pondělním rozhovoru listu Krasnaja zvezda náměstek ruského ministra obrany, generálplukovník Alexandr Fomin.

Vojensko-diplomatický zdroj z Bruselu sdělil již předtím, že se ministři obrany členských států NATO dohodli o vytvoření podoby „vojenského Schengenu“ na evropských hranicích Severoatlantické aliance.

„Novou prioritou činnosti vojensko-politického vedení NATO se stalo zdokonalení logistické a dopravní infrastruktury v Evropě, vytvoření tak zvaného „vojenského Schengenu.“ Jeho podstata spočívá v co největším zkrácení času na přesun vojsk směrem k ruským hranicím,“ řekl Fomin. https://sptnkne.ws/gW8r

Maroš
Host
Maroš

https://aeronet.cz/news/jean-claude-juncker-vyzval-v-mnichove-k-federalizaci-evropy-cela-evropska-unie-by-nove-mela-mit-jednotnou-zahranicni-politiku-o-ktere-by-se-hlasovalo-nadpolovicni-vetsinou/
Poznámka – tu treba vedieť, že Brusel prijal nový princíp hlasovania – početné zastúpenie, nie rovnocenné krajinné zastúpenie = hlas „veľkého akcionára“ vždy prevalcuje hlasy malých akcionárov, teda Nemecký, Francúzsky a Britský „50%-tný“záujem bude odteraz dominovať nad záujmami menších krajín, teda aj tými našimi. Už toto je principiálny dôvod, prečo odísť z EU!
Jój – ale naša mafia si napchala eurofondy – takže ako krajiny sa musíme cítiť zaviazané. No dobre – záväzok si splníme – ale tú rakovinu v štáte vyhladujeme bez vašich korupčníckych eurofondov – „mandanofondov“ – a ďalej sa nestarajte!

jirik
Host
jirik

Evropská unie považuje za nezákonné provedení voleb prezidenta Ruské federace na Krymu a neuzná jejich výsledky. Oznámila to šéfka diplomacie EU Federica Mogheriniová během společného brífinku s prezidentem Ukrajiny Petrem Porošenkem.
https://sptnkne.ws/gWK9

jirik
Host
jirik

Rusko je hlavním nebezpečím, s nímž se setkávají americké síly v Evropě, píše National Interest s odkazem na hlavního velitele sil NATO v Evropě generála Curtise Scaparrottiho. Podle jeho slov ruská strana údajně „pokračuje v destabilizaci“ regionální bezpečnosti a „ignoruje“ normy mezinárodního práva, které zajišťovaly mír v Evropě od ukončení 2. světové války. „Naší strategickou prioritou je odrazování Ruska od další agrese a zabránění tomu, aby ruská strana negativně ovlivňovala evropské spojence a partnery USA,“ řekl Scaparrotti. Řekl však, že vojenská síla nestačí k boji proti „ruskému nebezpečí“. Vyjádřil názor, že americká vláda se musí držet jednotného přístupu v otázce… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Rusko v případě, že budou ohroženy životy ruských vojáků v Sýrii, příjme odvetná opatření, sdělil novinářům náčelník ruského generálního štábu Valerij Gerasimov.
https://sptnkne.ws/gXcA
„V případě, že životy našich vojáků budou ohroženy, ozbrojené síly Ruské federace přijmou odvetná opatření jak proti raketám, tak proti jejich nosičům. Akce spojené s normalizací stavu kolem syrského hlavního města budou pokračovat,“ uvedl Gerasimov, když komentoval informaci o přípravách provokace ve východní Ghútě.

jirik
Host
jirik

Teroristé chystali past. Ruský příslušník Specnaz jich 14 zlikvidoval Portál rusvesna publikoval informácie o boji príslušníkov ruského oddielu Specnaz proti teroristom. Boj sa odohral dňa 16. 8. 2017. Hrdinom tohto boja sa stal slobodník Denis Portňagin. Podľa známych informácii, 7-členná skupina ruských príslušníkov Specnaz prišla na bojovú líniu v provincii Idlib, kde mala vykonať tajnú bojovú operáciu. Skupina prišla na dvoch džípoch. Krátko po príchode do bojovej zóny sa Rusi stretli so sýrskym veliacim dôstojníkom, vtom však začal útok teroristov. Sýrsky dôstojník zahynul a pod tlakom teroristov príslušníci sýrskych bojových síl opustili svoje pozície. Rusi ostali na mieste a prijali… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Ruské MZV pohrozilo, že všechna britská média v Rusku přijdou o licenci.
https://sptnkne.ws/gXve
Zpráva bude aktualizována