Šéfkomentátor LN Petr Kamberský v živém vysílání ČRo řekl v souvisloti s prezidentem Zemanem věty, které hraničí s mafiánskými praktikami

Došel mi opět zajímavý e-mail od jednoho nejmenovaného čtenáře. V něm upozorňuje na otřesná a šokující slova pana Kamberského. Jsem přesvědčena, že to není pouze jeho názor a postoj, ale toto si asi musí říkat celá tzv. Pražská kavárna a korporátní „sračkomety,“ co se nazývají médii. Pustila jsem si záznam Českého rozhlasu, abych si ověřila, zda tato slova pan Kamberský pronesl. A opravdu je pronesl. Jde o pořad Den podle Barbory Tachecí na ČRo Plus v sobotu 27. ledna 2018.

Přepis slov pana Kamberského:

„Vemte si, my máme prezidenta, bývalého předsedu sněmovny a vlády, prezidenta, který obhájil mandát, a my dodneška v podstatě vůbec nevíme, jak vypadalo jeho první manželství, nevíme, co dělá jeho syn, nevíme, co dělá jeho první žena, my nemáme vůbec žádné páky na lidi, kteří sedí na hradě, ve velikánských kancelářích. To je svým způsobem stát ve státě, a dnes není žádná páka, která by ho dokázala zmáčknout. Já si myslím, že Miloš Zeman bude naprosto utržený ze řetězu.“

Čtenář k tomu dodal: Rozumíte tomu, co v přímém přenosu prohlásil šéfkomentátor Lidových novin Petr Kamberský? Nemáme žádné páky, jak Zemana zmáčknout, nemůžeme ho zmáčknout přes rodinu, přes jeho první ženu, přes syna. Já normálně zůstal s otevřenými ústy, co to ten parchant mele, to jsou očividně mafiánské praktiky, zmáčknout někoho přes rodinu, mít na někoho páky přes rodinu, přes první manželku, přes syna! Zapamatujme si to jméno Petr Kamberský, šéfkomentátor Lidových novin.

Pana Kamberského si můžete poslechnout ZDE. Záznam je třeba posunout na čas cca 44:30 min.

Mohlo by se vám líbit...

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
pepémiki55kalia Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pepé
Host
pepé

Přesněji 54:34 min. Díky za článek pepé

kalia
Host
kalia

Když se vás ptá někdo na „typické“ otázky jako kolik ti je let, kde pracuješ, máš partnera a děti, co dělá tvůj partner, kde bydlíš, kolik vyděláváš atd. – tak většinou za tím něco je (příprava člověka kdyby náhodou měl jiné názory než ten dotyčný, který se ptá, aby se na něj dalo „zatlačit“). Na věk se ptají většinou proto, že když někdo pošle špatnou energii na dotyčného, tak může selhávat srdce (tak aby věděli, jestli už má přiměřený věk, kdy náhlá srdeční zástava nebude podezřelá). Když je věk naopak (příliš) nízký, tak se dají nevyhovující názory snadno zesměšnit větami… Číst vice »

miki55
Host

Kalia: Co ta Čeština ? Hlídej si „i“ a „y“ !! Miki55

pepé
Host
pepé

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!