Šéfkomentátor LN Petr Kamberský v živém vysílání ČRo řekl v souvisloti s prezidentem Zemanem věty, které hraničí s mafiánskými praktikami

Došel mi opět zajímavý e-mail od jednoho nejmenovaného čtenáře. V něm upozorňuje na otřesná a šokující slova pana Kamberského. Jsem přesvědčena, že to není pouze jeho názor a postoj, ale toto si asi musí říkat celá tzv. Pražská kavárna a korporátní „sračkomety,“ co se nazývají médii. Pustila jsem si záznam Českého rozhlasu, abych si ověřila, zda tato slova pan Kamberský pronesl. A opravdu je pronesl. Jde o pořad Den podle Barbory Tachecí na ČRo Plus v sobotu 27. ledna 2018.

Přepis slov pana Kamberského:

„Vemte si, my máme prezidenta, bývalého předsedu sněmovny a vlády, prezidenta, který obhájil mandát, a my dodneška v podstatě vůbec nevíme, jak vypadalo jeho první manželství, nevíme, co dělá jeho syn, nevíme, co dělá jeho první žena, my nemáme vůbec žádné páky na lidi, kteří sedí na hradě, ve velikánských kancelářích. To je svým způsobem stát ve státě, a dnes není žádná páka, která by ho dokázala zmáčknout. Já si myslím, že Miloš Zeman bude naprosto utržený ze řetězu.“

Čtenář k tomu dodal: Rozumíte tomu, co v přímém přenosu prohlásil šéfkomentátor Lidových novin Petr Kamberský? Nemáme žádné páky, jak Zemana zmáčknout, nemůžeme ho zmáčknout přes rodinu, přes jeho první ženu, přes syna. Já normálně zůstal s otevřenými ústy, co to ten parchant mele, to jsou očividně mafiánské praktiky, zmáčknout někoho přes rodinu, mít na někoho páky přes rodinu, přes první manželku, přes syna! Zapamatujme si to jméno Petr Kamberský, šéfkomentátor Lidových novin.

Pana Kamberského si můžete poslechnout ZDE. Záznam je třeba posunout na čas cca 44:30 min.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. pepé napsal:

  Přesněji 54:34 min. Díky za článek pepé

 2. kalia napsal:

  Když se vás ptá někdo na „typické“ otázky jako kolik ti je let, kde pracuješ, máš partnera a děti, co dělá tvůj partner, kde bydlíš, kolik vyděláváš atd. – tak většinou za tím něco je (příprava člověka kdyby náhodou měl jiné názory než ten dotyčný, který se ptá, aby se na něj dalo „zatlačit“).

  Na věk se ptají většinou proto, že když někdo pošle špatnou energii na dotyčného, tak může selhávat srdce (tak aby věděli, jestli už má přiměřený věk, kdy náhlá srdeční zástava nebude podezřelá). Když je věk naopak (příliš) nízký, tak se dají nevyhovující názory snadno zesměšnit větami typu „z toho vyrosteš“ nebo „počkej, až budeš starší“.

  Proto je nejlepší se s nikým nebavit a do žádných názorových sporů se nepouštět. A nebýt veřejně známou osobností. Proto je i volení nějakého mého „zástupce“ (tzn. politiků či politických stran), který někoho, kdo za mě bude rozhodovat, blbost – normální člověk takovou práci dělat nebude (pokud nepočítá s případným sebeobětováním pro společnost jako např. Zeman). A jdou tam lidi, kteří naopak počítají s tím, že se „podvolí“ jakémukoli zájmu za peníze (tedy dělají to většinou pouze pro peníze) a politika je díky tomu „fraška“ kde vládne ve skutečnosti ten, kdo umí politikům nejvíce zahrozit, tedy illumináti. Tím, že člověk neodevzdá svůj hlas, nedává moc do rukou illuminátů a nějakým způsobem se ho musí zeptat na jeho názor u každého důležitého rozhodnutí. Např. než vyhrál Babiš, tak jsem někde byla a najednou se mi v hlavě ozval hlas, který se mě zeptal, jestli mi nebude vadit, když vyhraje volby. Byla to pro mě těžká otázka, protože to, čemu ten člověk věří a co představuje, je v rozporu s tím, čemu věřím já. Na druhou stranu se ale nenechá tak lehce ovládat, protože upřímně věří, že chce konat pro lidi (sice to, co je podle mě docela špatné, ale upřímně, tedy se nenechá strhnout do nějakých extrémů). Tak jsem řekla, že mi to nevadí, a řekla jsem si, že uvidím, co z toho vznikne. A nakonec kombinace Zeman + Babiš je to nejlepší, co z politiků mohlo vzejít, protože sice Zeman je lepší než Babiš (názorově asi o dost), ale spolu mohou zasáhnout proti korupci atd.

  A proto je super, že se odhalují praktiky novinářů, kteří by chtěli „tlačit“ na politiky přes jejich rodinu – jak zmínil toto téměř kriminální chování, tak i ta paní mu do toho chtěla skočit a usměrnit jeho výrok. I když on to myslel asi tak, že někomu odevzdá svůj hlas, vyhraje třeba někdo jiný, a on už může jen „bezmocně“ přihlížet, jestli ten dotyčný alespoň trochu splní jeho zájmy a nebo nesplní. Takže vyjadřoval svoji bezmocnost poté, co odevzdal svůj hlas (a co vyhrál někdo jiný, než koho volil). Jenže právě i tou účastí na volbách souhlasil s tím, že ať vyhraje kdokoli, bude muset poslouchat jeho zájmy podle „spravedlivé“ volby lidu (jenže když je celý lid zmanipulovaný nebo neví o existenci illuminátů nebo má díky nevhodné stravě nízké IQ, tak pak volby nemusí být tak úplně „spravedlivé“). Díky tomu vzniklo po zvolení Zemana win-win (protože když by ti lidé, kteří vždy využívali předvolební manipulace davu, napadly výsledky voleb jako propagandou zmanipulované – tak by tím odkryly zrůdnost celého systému a už by tyto metody nemohli příště použít. A když výsledek nenapadnou, tak prezidenta nebudou moct ovládat a na pět let mají smůlu).

  Před prezidentskými volbami jsem viděla, že když vyhraje Zeman, tak se něco špatného stane (už jsem bohužel zapomněla co-vymazalo se mi to) – myslím jako protiútok proti „svobodnější“ zemi či spíše proti celému světu. Když vyhraje Drahoš, tak se toto oddálí (ale zase začne diktát EU). Věděla jsem, že vyhraje Zeman (protože jsem se koukla do kolektivního nevědomí lidí, kolik cca bude volit koho). Illumináti v duchu slíbili, že nezasáhnou do výsledku voleb (tak, aby změnily výherce – tedy že pokud vyhraje Zeman, tak to tak uvidíme v TV). Překvapilo mě, že svůj slib dodrželi a že se jim dá důvěřovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..