Dotaz na všechny čtenáře tadesca

Můžete nám prosím do diskuze napsat, jestli máte 24 či 25.04.2019 nějaké zážitky s časem? Myslím nějaké anomálie. Nechtěl bych nikoho ovlivňovat, proto napíši až po Vašich reakcích co se asi stalo…..

Děkujeme za sdělení….

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

68 komentářů

 1. Jan Žižka napsal:

  Poslední noci, jako by se zastavil čas… furt byla 0: 51 n. 1:24 apod.
  Na obloze jsem v noci shodou okolností, viděl pás šedé či žluté chemtrails…
  Podobná potvora, patrně způsobila takřka smrtící anginoChřipku,
  co mě i mou ženu dostala… Přitom běžné neMoci nemáme už dlouhé roky.

 2. herman.x napsal:

  No,tak já tedy ano,ze středy na čtvrtek jsem první měl noční od 21h,takže
  odpočatej a ve formě,po půlnoci se už hosté moc na hotel necourali,tak
  jsem pročítal různé informace na netu,okolo třetí jsem si šel zapálit,protáhnout se a udělat si kafčo…to vim určitě,neboť mi přemáhala únava a před touto procedůrou jsem mrknul na hodiny v liště….pausa tak odhadem 15min.Pak louskám pdf webu „spiknutí proti lidstvu a církvi“,na hodiny jsem nekoukal,až když mi vyskočilo upozornění v Yandexu,že jste tome přidal nové články a nyní přesně nevim,zdali to bylo v čase 04.54 nebo 05.54,ale v tu chvíli jsem vytřeštil oči a nechápal co se děje,vše naprosto uříznutý a to minimálně o hodinu né-li o víc.Jinak to kafe bylo normálně stále vlažné jako třeba po 15ti minutách,jinak bych ho měl již dávno za těch 15-20minut vypité….nešlo mi to do hlavy a rozhodně nečtu dvě PDFka dvě hodiny,opravdu nevim.Nyní je u mě 02.25h,opět noční,tak to budu sledovat…

 3. kalia napsal:

  Já jsem si ničeho nevšimla, ale tyto dny jsem se téměř nedívala na hodiny. Jediné, co se mi stalo zvláštního bylo to, že mi 24. bylo celý den špatně od žaludku, ale tak divně.

  • Ondraash napsal:

   Špatně od žaludku potvrzuju, a ještě sem se u toho potil, bylo to fakt nepatřičný. Vedl jsem kurz malování od 16,30 do 20,30 a ještě sme se trochu zdrželi. Tak kolem deváté jsem vyrazil za kamarádem na Budějovickou (z Vypichu). Nevim, kdy jsem tam dorazil, ale rozhodně jsme nějakou dobu mluvili a vipili kafe. Ještě jsem ho vyprovázel domů a sám se vracel k autu a pak vyrazil do Týnce nad Sázavou. Po cestě se ještě stavuji na pumpě na kafe už standardně. Když jsem dorazil domů, na hodinách v kuchyni bylo 22,43. Páč jsem byl unavenej, tak sem to vůbec neřešil a přisoudil hodinám. Ale jak koukám tady do diskuze, tak tu nějaký časový komprese dekomprese měl kdekdo…

 4. Jara napsal:

  V tomto datu si nejsem moc vědom nějakého zrychlení, možná půl hodiny. Ale před týdnem mi utekly asi tři hodiny, nějak rychle byly čtyři odpoledne a v 11 ráno jsem začal s prací na netu, inzeráty, pár videí a najednou večer.

 5. karel napsal:

  nic anomálního

 6. Martina napsal:

  Zdravím,

  nejsem si jistá ani trochu, jestli to s tím nějak souvisí, ale oba dva dny se mi stalo stalo něco zvláštního. 24. jsem seděla v práci a při pohledu na hodiny na PC se mi zdálo, že čas běžel strašně zrychleně. Podívala jsem se na hodiny zhruba v osm a o chvíli později už bylo devět hodin. Včera, 25. naopak. Podívala jsem se na hodiny a viděla, že je 10:00 dopoledne. Nevěnovala jsem tomu pozornost do doby, než jsem se znovu podívala na hodiny a bylo kousek před devátou dopoledne. Nevím, jestli jsem se nepřehlédla, ale jsem si téměř jistá, že ne. Byla jsem mírně v šoku, to si pamatuji…
  Přeji hezký den 🙂

 7. Denisa napsal:

  Právě jsem přemýšlela o tom, že poslední dva dny byly nějaké dlouhé. Jakoby se čas zpomalil a bylo to jako před lety. A to jsem měla zcela stereotypní běžné dny.

 8. Vladimír napsal:

  Dobrý den Tomáši, přišlo mi že čas běžel rychleji, než normálně, přitom když sleduji vteřinovou ručičku a odpočítávám, řekl bych že to sedí, ale občasným pohledem na hodiny, jsou divné skoky jakoby velké, Monty.

 9. Gabina napsal:

  V oba dny odpoledne se mi zdálo, že se čas o polovinu zpomalil.

 10. Pepík napsal:

  Mám pocit,že 3 dni,, sa vratil čas,,preskočilo to. 3 dni bud do predu,alebo do zadu. Čož je pochopitelné. Museli skočit do času a niečo zmenit…páč by to bola naša záhuba. Vdaka ,že nám pomáhajú !!! Vy z Tadesco si viete domysliet kto to asi bol. Síla svetla !

 11. bloblo napsal:

  Jo, zrovna včera jsem se na PC hrabal v bordelu, co jsem z inetu uložil před deseti rokama, a docela jsem čuměl na ty klenoty. Úplně jak kdybych použil STROJ ČASU! :))

 12. bloblo napsal:

  Jo a zrovna včera jsem si udělal čas, abych konečně mohl hledat a najít ty zahradnický nůžky. Tak jsem hledal, ale zřejmě díky včerejší časové anomálii bylo málo času, protože jsem je stejně nenašel. Buď je tedy anomální čas, nebo anomální bordel. Díval jsem se zas do letáku Lidlu, kde jsou ty jejich nůžky a byly nikde! Asi byly v jiné týdenní časové iteraci. Kolotočář by to možná potvrdil.

 13. Martin Tomaš napsal:

  V inkriminované době 20:40 – 0:30 jsem stratil pojem o čase, stává se mi to často, ovšem tentokrát to byl extrém. Reálně jsem vnímal 30 minut ve čtyř hodinovém běhu času.

  M.T.

  • IF napsal:

   Mne sa stalo to isté. Bol som extrémne unavený a ľahol som si už o 20,30, ale som nemohol zaspať, čo sa mi nestáva. Tak som sa po chvíľke postavil (odhadujem o 30-40 min) a išiel som sa pozrieť na hodinky. Ihneď som zostal v šoku, lebo hodiny ukazovali len pár minút do polnoci.

 14. stenly919 napsal:

  Ahoj tm, přeji pěkný den

  U mě to v noci 25.4. ráno, byl jsem na předpremiéře filmu Avengers:Engame, který se mimo jiné točil kolem cestování v čase, kdy skupina superhrdinů cestovala časem aby se zmocnila několika artefaktů a napravila událost spáchanou jednou zlou bytostí asi před pěti lety(v tom filmu). Film končil asi v 0:15 a pootm jsem ještě chvíli mluvil s jedním kolegou, který se mi nabídnul, že mě sveze domů, jen že si ještě předtím zapálí cigaretu. No dojel jsem domů asi v 0:35 a ještě si na chvíli pustil net, abych letmo zjistil, co je nového a v čase asi 0:55 šel spát, což znamená u mě přeběhnut dvorek a vstoupit do pokoje, kde mám postel. A zajímavé bylo, že těch pár metrů, co mám přes dvorek mi podle hodin trvalo asi 20 minut což bylo jakési divné, dyť normálně mi to netrvá ani minutu. A to sem šel docela rychle. A ještě na druhý den jsem dostal ráno docela velkou chuť na kakao, tak jsem si ho dal k snídani(normálně ho nepiji, proto jsem ho musel jít koupit do obchodu) a pak jsem si později vzpomněl, že ve filmu muži v černém, na který dělal symbolický rozbor Aluška si hlavní hrdina taky dával kakao kvůli tlumení účinku časového posunu. Že by všechno byla náhoda ?

  • kalia napsal:

   Jak mi bylo 24. špatně, tak mi pomohlo, že jsem si dala čokoládu (1 celou tabulku, to mi pomohlo, ale pak si tělo řeklo, že to potřebuje zapít mlékem), a pak jsem vypila půl litru kozího mléka 😀 (mléko vůbec nepiju, měla jsem ho po několika letech a čokoládu jím výjimečně=cca 1 za půl roku až za rok a většinou sním tak 1 kostičku a pak už nemůžu, protože mi čokoláda téměř vůbec nechutná)

   Začalo mi být špatně 24. po obědě (cca v 11-14 hod, v 11 jsem začala vařit jídlo, které trvá max 30 min než je to hotové a špatně mi začalo být ve 14 hod při/po jídle, což je divné – tady jsem možná zažila časovou anomálii), ustálilo se to nějak večer (cca v 21-22 hod), 25. to dopoledne ještě trošku doznívalo a dostala jsem se z toho úplně najednou z ničeho nic v 16 hod a poté jsem se cítila naopak dobře.

   Ale mě mohlo být špatně z jídla, protože jsem snědla něco, co mi už v minulosti neudělalo dobře (ale ne „tolik“). Každopádně jsem to zažehnala mlékem + čokoládou, což je podobné jako kakao. Vyzkoušela jsem ale více věcí, snědla jsem např. i tak 150g maďarské klobásy, hranolky se špenátem a uzeným masem, zkoušela jsem pít na uklidnění čaj.. Čaj mi nepomohl vůbec, z hranolek se mi chtělo zvracet, klobásu jsem snědla v pohodě, ale nemělo to žádný účinek, čokoláda mi pomohla na chvíli a mléko mi pomohlo asi nejvíce = to mi břicho zklidnilo. Mě se stalo totiž to, že jsem si uvařila oběd (jelikož jsem měla více omáčky, dala jsem dvojnásobnou porci těstovin než je běžná porce, kterou najednou sním, že si něco nechám na večeři). Snědla jsem tu běžnou porci, kterou si k obědu dávám, a měla jsem strašný hlad (mnohem větší než před obědem). Tak jsem snědla i zbytek těstovin (tedy druhou stejně velkou porci), ale hlad byl ještě větší než předtím a bylo mi celkově blbě. Chvíli jsem nic nejedla a trpěla jsem obrovským hladem, asi za 1-2 hod jsem si udělala hranolky a dala na ně špenátovou omáčku s uzeným masem (co jsem měla připravené na další dny). Toto jídlo jsem ale nemohla sníst, protože se mi to nevešlo do žaludku (a ještě se mi chtělo zvracet, když jsem to jedla, ale měla jsem strašný hlad). Tělo mi řeklo, že chce čokoládu, tak jsem jí začala po kouskách jíst, ale pak koukám, že je pryč celá tabulka. To mi pomohlo tak na hodinu, ale pak zase začínal hlad. Dala jsem si to, co bylo v lednici = zbytek/kus klobásy. Bez účinku, hlad stále zesiloval, zase jsem pak měla ten obrovský hlad. A poslední, co jsem v lednici našla, bylo 500ml kozího mléka, které jsem postupně vypila, a to ten hlad zmírnilo. 25. jsem měla nafouknuté břicho, jako kdybych byla těhotná a bylo mi trošku divně (od břicha), ale hlad už jsem neměla. Po obědě jsem si vzala probiotika a v 16 hod mi bylo najednou úplně dobře, břicho téměř úplně splasklo.

 15. Aleš K napsal:

  Vždycky když jsem v práci se vleče. Když mám volno, utíká až moc rychle. Jinak ty 2dny jsem čas moc nesledoval, takže těžko říct.

 16. Hela napsal:

  Ahoj všem, nemám sice zážitky s časem, ale celý den po Brně houkaly sanitky, hasiči, celý den bylo abnormálně těžko – i když magnetické pole a jiné ukazatele byly celkem v normálu, měla jsem celý den takový divný útlum, jako by se mi „něco“ chtělo nabourat do hlavy a ovládat…. Také se mi v periferii očí zjevovaly stíny a obrazy dějů – jako by se něco „sekalo“, až vědomým zaostřením se to vrátilo do reality. Cíleně (hluboký dech, modlitba, zklidnění, doplňky stravy – jako rhodiola) jsem se držela v „přítomnosti“. Přemýšlela jsem, jestli snad nedělají pokusy s 5G – úplně jsem měla pocit hrozného tlaku a neklidu. Něco bylo včera špatně a možná, že to dneska ještě nekončí…. Hela

 17. martin jeřábek napsal:

  VČERA JSEM NEMĚL MOC ČAS SI NĚČEHO VŠÍMAT, ALE 24 DOPOLEDNE BYLO U NÁS ZATAŽENO A UVĚDOMIL JSEM SI JAKOBY SE ZASTAVIL ČAS NEBO, ŽE JE PROSTĚ DIVNĚ JINAK..MEZIČAS NEBO JAK TO NAZVAT.

 18. NUT napsal:

  Dobrý den,pane Marný 😃 24.4. ve středu ráno jsem se probudila v 6.15 a měla jsem pocit, že ručička na hodinách stojí dlouho na místě,jakoby přestal čas ubíhat.byl to zvláštní pocit zpomalení. Říkala jsem si že se mi to jen asi zdá,ale bylo to divné.Včera 25.4.jsem říkala manželovi,že už je 7 hodin a on že ne,je prý teprve za 10 minut 7
  hodin.On se podíval na digitální budík, který šel o deset minut pozadu,na mobilu bylo 7 hodin,i na kuchyňských hodinách.ten digitální budík se čas od času záhadně opozdí,ale zase se to srovná.Tak když jsem uviděla váš dotaz,napsala jsem Vám svůj postřeh. 😃

  • octomaník napsal:

   Tohle mi připomnělo, že se mi zastavil budík, který je mechanický, každý den ho natahuju a vydrží 36 hodin na jedno natažení, a bylo to mezi 22-24 dubnem.

 19. VNL napsal:

  Skôr spomalenie.Včera asi o 16.hod som sa z okna pozerala na lietadlo,zanechávalo „normálnu“ bielu stopu.Pozrela som sa opäť asi o tri sekundy,lietadlo však bolo na tom istom mieste na oblohe.Tak toto ma zarazilo.

 20. jozo napsal:

  fakt, aj mne vcera rano nejako dost pomaly plynul cas, pred 8. hodinou

 21. Lubica napsal:

  Ja mam inu skusenost, ktoru neviem vyriesit. Tyka sa meteostanice, ktoru som si kupila prave z dovodu, ze dnes je to najzbytocnejsia vec, lebo pocasie je manipulovane (geoinzinierstvo), aby som mohla na nej niektore veci sledovat. V priebehu 2 noci po sebe cca 16. a 17.4.2019 som si vsimla udaj vonkajšej vlhkosti vzduchu. Nebolo tam ziadne cislo, ale 2 velke pismena LL. Rano uz bolo znovu cislo, napr 45 %. Toto sa opakovalo v dvoch nociach po sebe, teraz je znovu vsetko v poriadku. Napadlo ma len take vysvetlenie, ze sa v noci umelo vysusuje ovzdusie a tym sa dosahuje sucasne dlhodobe sucho. Mate ine vysvetlenie ?

 22. CZK napsal:

  S časem jsem nic nezaregistroval, ale 24.4. jsem měl asi od 11 hod. silnou srdeční arytmii a v obličeji jsem cítil pocukávání mimických svalů. Vybavuji si to proto, že to bylo „bezdůvodně a bylo to nepříjemné“. Den před a den poté už zase vše v normálu.

 23. Rob napsal:

  Čas, podle mne, obecně strašně zrychluje. Všechno běží v neuvěřitelně rychlém sledu

 24. tomáš marný napsal:

  Přišlo mi mejlíkem, tak zveřejňuji za M
  tm

  Milý tomáši, já do komentářů nepíšu a taky už nevím který přesně den to bylo,jestli to bylo 24 nebo ne,ale podívala jsem se na mobil a bylo buď 12:13 nebo 13:13 to už nevím. Pak jsem něco dělala myslím tak 15-20minut a když jsem se podívala na mobil tak tam byl úplně stejný čas jako předtím. Tak chvíli koukám a říkám si že se mi to asi jen zdá? Krásný den M

 25. NEMO napsal:

  ČAS SE ZPOMALIL

 26. Viktor napsal:

  Včera večer jsem byl v kině a zdálo se mi, že čas při náhodném pohledu na hodiny jde velmi pomalu, přestože film Zelená kniha byl výborný. Pak jsem po cestě domů viděl neskutečné tmavé chemtrails pruhy na obloze. Dnes jsem se probudil pozdě ve velice unaveném stavu.

 27. sirando napsal:

  Předevčírem večer jsem také asi po roce dostal chuť na kakao. Proti aritmii nosím v kapse u košile na straně srdce křišťálový krystal.
  Ještě jeden poznatek, který není k tématu.
  Protože včelařím (už dlouho, není to u mne módní záležitost), začínám se o včely
  hodně obávat, protože jak v přírodě ubývá hmyz, tak hmyzožravé ptactvo
  se přeorientovává va chytání včel. Před dvěma roky to bylo čtyřset hlavé hejno
  jiřiček, které se přiletělo před odletem do teplých krajin, napást na včelách.
  Letos to už dělají vrabci a sýkory. V přírodě je potřeba rovnováha, ale tady je něco špatně. Jaká rada?

 28. kolbih napsal:

  Ahoj Tomáši,
  24. ani 25. nic, ale před 14.dny jse mi ztratila 1,5min. jezdím denně stejnou trasu, úsek dlouhý cca 200m při nulovém provozu v Ostravě(brzo ráno), jsem jel 2min., nechápal jsem. Pravidelně hledím na hodiny, a nějak to nesedělo.

 29. Dagmar napsal:

  Zajímavé…když tedy se ptáte, tak jsem asi nebláznila sama, protože včera či ve středu ráno, jsem měla dojem, že je 6.30 strašně dlouho…možná i hodinu, to nedokáži přesně říci, ale bylo to divné, to tedy ano. Raději jsem tomu nevěnovala pozornost, jen jsem si řekla, že se mi to možná zdálo…

 30. mariankosnac napsal:

  O ničom zvláštnom neviem len pár nepodstatných drobností, 25 boli zvýšené výkyvy Schumannovej frekvencie. A na ten deň bolo predpovedané že priletí prach zo Sahary ale prileteli chemtrail lietadlá. A niekoľko dní predtým nám blbla meteostanica, má funkciu osvetlenia displeja a to sa spúštalo samo od seba, cez deň a potom i v noci. A tiež sa mi zdá ako by sa čas trošku spomalil.

 31. Aronie napsal:

  Nevím, jestli to s tím souvisí, ale já měla na 24.vecer lístky do divadla.Prizpusobila jsem tomu svůj čas a těšila se.V šest jsem měla odcházet z domů , ještě asi v jednu jsem přemýšlela co si vezmu na sebe .Jenže potom jsem fungovala,vařila,uklízela ale na divadlo zapomněla. Až když jsem si sedla k televizi a vymýšlela co uvařím k večeři jsem najednou ztuhla,podívala se na hodiny …17.17…..a teprve teď jsem si vzpomněla na divadlo.Obleceni jsem neměla ani vybrané, nenamalovana, to jsem si ještě chtela hodit sprchu.No hrůza! Doteď nechápu jak se mi to mohlo stát .

 32. Marek napsal:

  Dobrý deň, 25.4. sa mi stratila hodina. O 13:00 som vypol stroj, zbalil veci a keby ma kolegovia nezastavili aj by som odišiel z práce domov. Bol som presvedčený že je 14:00 a dlho mi trvalo prijať tento fakt.

 33. martin jeřábek napsal:

  tak jsem posílal svůj komentář a? někde se ztratil?

 34. Králík napsal:

  Pozdravuji tm,
  25.4.2019 odpoledne byl nějakou dobu dle mých informací rozdíl aktuálního času mezi severní a jižní částí moravy (na vzdálenosti asi 200km) přibližně 20 minut.

 35. Jaruska napsal:

  Cas 13:12 vidim jiz tri dni za sebou. Dve predesle noci bud zadny pocit casu nebo extreme urychleny. Zvirata velice neklidna okolo 3:00. Pres den zase divne pomaly. Jiz od uterka extremni aritmie, 24. uz mi to skoro malem dodelalo. Motani hlavy az na omdleni. Od 23. silne ovlivnovani myslenek a snu. Cerne smouhy v zornem poli. Slunce vcera odpoledne extereme horke a proste jine nez v tuto rocni dobu, kuze a obleceni divne zapachalo jako ze solarka. Dopoledne je jiz nekolik dni podivne mrtvo, jako casova smycka. Ozarovani ze Saturnu.

 36. Radeta napsal:

  Dobrý den pane marný, včera mi zmizela 1 hodina. Myslela jsem si, že je 19 hod a bylo už 20. Vůbec si to nedovedu vysvětlit. Ještě jsem říkala mamce, že musím rychle něco dodělat než přijde dcera z kroužku. V tom slyším dveře a povídám, to skončili nějak brzy a mamka mi povídá, že ne, že je 19:30 a ono bylo už 20:00 hod. Nechápu. Nečetla jsem zatím diskuzi, tak nevím, jak to mají ostatní. R.

 37. Radeta napsal:

  Dobrý den pane marný, včera mi zmizela 1 hodina. Myslela jsem si, že je 19 hod a bylo už 20. Vůbec si to nedovedu vysvětlit. Ještě jsem říkala mamce, že musím rychle něci dodělat než přijde dcera z kroužku. V tom slyším dveře a povídám, to skončili nějak brzy a mamka mi povídá, že ne, že je 19:30 a ono bylo už 20:00 hod. Nechápu. Nečetla jsem zatím diskuzi, tak nevím, jak to mají ostatní. R.

 38. Míla napsal:

  Ahoj byl sem v Rakousku ve středu jel sem z Prahy do Dachsteinu,cesta utekla, vše ok. Zpátky jedu na Mnichov a říkám si že si odpočinu ,tak sem zastavil asi 100km od Mnichova. Relaxuju,nádherná obloha,přemýšlím o měsíci jak tam asi musí být těm otrokům a trošku spánek. .nic moc ..ale ráno co se mi nepřihodilo. Říkám si, vyjedu kolem 6:45-7:00 abych byl na letišti kolem 8:00. Ale najednou koukám, čas dojezdu 9:00….skoro hodina pryč během okamžiku!

 39. Brugh napsal:

  já více jak týden pozoruji jiný čas na mobilu a na PC,každý den je to jiné….někdy 30 sekund,jindy 40,jindy zase 20 sekund…

 40. Irena napsal:

  Taky si uvědomuji jednu skutečnost. Bylo mi to hodně divné, ale…jen jsem pokrčila rameny.Až teď, když jsem si přečetla článek, tak mi do došlo. Čas mi včera neseděl, jen jsem si to neuměla vysvětlit. Možná to s tím souvisí a možná ne. Včera jsem šla do parku bruslit a začal zvonit kostelní zvon. Zvoní vždy ve 12. hodin v poledne !!!! A říkám: “ Teda toto letí, už je 12. hodin, zvoní zvon na kostele. A ona říká: „Ale ne, je teprve 11.00 hodin. Šli jsme tedy bruslit a jezdíme zhruba vždy stejně, 3 velké okruhy, trvají nám asi hodinu. Když jsme se šli k autu přezout, šla skupinka 3 mladíků a zeptali se mě, kolik je hodin. Vytahovala jsem mobil a začal zase zvonit ten zvon na kostele. Podívala jsem se na hodinky a říkám jim, no je 12 hodin, však slyšíte, že zvoní i zvon. Poděkovali a já se podívala na kamarádku a říkám jí: “ To je nějaké divné, myslela jsem, že zvoní jen jednou v poledne ve 12. hodin. A pak jsme šli na kafe a tam opět mi ty hodiny neseděli, zdálo se mi, že to je hoooodně pomalu časově, protože jsem dost čas sledovala a vleklo se to.

 41. Věra napsal:

  Zdravím vás všechny, zvláště Vás Tomáši. Nevím teď přesně, zda to bylo 24. nebo 25. ráno, ale asi toho 24. Ráno jsem se vzbudila a v mé ložnici na hodinách bylo 9 Když jsem za chvíli došla do jídelny o poschodí níže, na hodinách bylo 8. Tak jsem zase šla zkontrolovat hodny nahoru a bylo již také 8. No, už blbneš, pomyslela jsem si, ale bylo to tak divné. Chvíli jsem na to musel myslet. Jinak hodiny moc nesleduji, ale zdá se mi, že se čas zpomaluje a zase zrychluje. Může to být ale subjektivní. Nevím. Jsem dost unavená, jakmile si sednu a chci si číst nebo se na něco dívat třeba na PC, chce si mi okamžitě spát. A to tak, že prostě najednou odpadnu a nemohu to ani mentálně ovlivnit. Divné. Přitom se při pohybu cítím normálně, odpočatě. Mějte se všichni hezky a užívejme si přítomnosti s vděčností. jsme pod mocnou ochranou a jsme božské podstaty. Jak se ti mocní děsí toho, že na to, Kdo ve skutečnosti Jsme , přijdeme včas, že? Už se nás hodně rozpomíná a také se spojujeme a to je úžasné v dnešní době. A také každá lež už má krátké nohy, jak by řekla moje babička, která už ví více. Je zpět Doma.

 42. Zelenka Rudolf napsal:

  Tu noc chemtrails zahalily oblohu a mě náhle přepadla rýma neobyčejné intensity a občasný kašel. Celou noc jsem smrkal a byl jsem v jakémsi transu, přičemž jsem měl pocit, že ta noc snad neskončí.

 43. Anomiska napsal:

  dobrý den všem, dnes 26.4. jsem se v 9,35 podívala na hodiny na počítači a začala jsem psát na pc e-mail, trvalo mi to odhadem 5 minut než jsem dopsala. poté jsem se opět podívala na hodiny na liště PC a stále bylo 9,35. Vím, že jsem se chvíli pozastavila nad tím jak je to možné. Jelikož chodím často na tyto stránky, tak se mi jen potvrdilo, co zde TM píše…

 44. Mikuláš Gera napsal:

  Môj pocit je, že sa vtedy s časom niečo stalo.

  Ako keby sa zastavil a rozbehol.

  A hodiny chvíľu stáli …..

 45. Tamara napsal:

  Moc zdravím Tomáši, ani já nevím co se dějě, ale jako bych přestala vnímat čas, ještě nikdy v životě jsem se necítila tak ,,divně,, jako by ze mne někdo vysával všechnu energii, většinou stihnu za den dost práce, ale poslední dva dny jsem uplně mimo sebe, není to jarní unava, tu znám, je to něco uplně jiného…..cítím vnitřně že se Něco děje….

 46. Vladislava napsal:

  Já se také necítím po tyto 2 dny moc dobře. Včera jsme byli na Václaváku podpořit SPD a lidé byli jako mimo sebe. Při návratu domů jsme z vlaku sledovala oblohu a nad námi viselo tmavě červené chemtrails. Až z toho šel strach.

 47. romča napsal:

  Čas sa spomalil.. ale inak nič zvláštne

 48. M.G. napsal:

  Poslednich nekolik tydnu se probouzim sam od sebe v presne 3:33

 49. hajc napsal:

  24 ráno kolem 6 když jsem vyšel ven jsem cítil, což už se mi stalo vícekrát, že se něco děje. Příznaky vždy vnímám stejné. Ptáci, kteří obvykle vřiskají jsou sticha a já mám takový stísněný pocit. Celý prostor venku je jakoby v napětí a stichlý, sem tam se ozve ojedinělý pták a zvuky zní jaksi tlumeně jak z větší dálky. Asi tak bych to popsal a není to poprvé, co takový vjem mám

  • martin jeřábek napsal:

   pro hajc..vnímám to stejně..už několikráte- protože ráno vstávám před 5h ranní a jdu pustit psa a jednu cigaretku a poslouchám jak zpívají první kosi a přidávají se ostatní..ještě než se posouval čas na letní jsem si to uvědomil dle těch ptáčků..že ač bylo lehce zamračeno..bylo ticho..kosi nic a ostatní taky a bylo velmi DIVNĚ…dal jsem to na fc do zahrádkářů jestli něco někdo také zpozoroval a rozjela se dlouhá diskuse ve stylu..včera se vyřvali, tak odpočívají atd. nikomu nedošlo na co se ptám. Od té doby to pozoruji několikrát a jelikož bydlíme v přírodě..vím, že musím naslouchat přírodě, protože ona nám to řekne dřív než ve zprávách..něco jako když bylo tsunami v Thajsku..a ten divný pocit, že se něco děje.

 50. Andy napsal:

  Jooo tak proto jsem pila to kakao? 😀
  Ale mě nesedí dny, páč jsem ho pila snad tři dny zasebou dycky po odpolední, a snad už v pondělí večer, ale nepamatuju se.
  V misce s kukuřičnýma vločkama.
  Z ničeho nic chuť po dlouhé době a teď už zase nic.
  V práci nevím akorát jedna hodina, nevím který den ubíhala nezvykle pomalu. Jakože ještě pomaleji než čas v robotě normálně ubíhá, takže úplně valím čočky a trpím, jak je to možné, že ten čas snad musí dneska stát ne … Pocitově snad že nesedí dny, ale to bylo prostě možná jenom proto, že v pondělí byl svátek.
  Špatně mi naštěstí nebylo a tentokrát se mi ani šiška nezamotala 😉 takže pohoda

 51. Klaudia napsal:

  Zdravím, nezvyknem prispievať, ale teraz musím…
  V stredu ráno o 8.00 som zapla televízor a bol tam čas 7.00, nezdalo sa mi to, ale o chvíľu naskočil správny čas. Prepla som na inú stanicu a opäť tam bol čas 7.10 nameisto 8.10 a až po chvíli skočil správny čas. Bolo to veľmi divné, nikdy predtým sa mi to nestalo. Povedala som si, že je to asi náhoda, ale možno nebola.
  Ešte sa v noci okolo 3.00 zobudil pes, pýtal sa von a behal po dvore ako šialený.

 52. Ninny napsal:

  Všechny Vás zdravím, taky mohu potvrdit hodně divné a nepříjemné pocity. Jako bych to nebyla já a pocit, že se vše zastavilo,že se cítím „neživo“ …prostě jsem vnímala takové jedno veliké NIC.U mně byl nástup ale už 23.4.odpoledne.

 53. feli napsal:

  Vnímala jsem zpomalení času.

 54. Milena napsal:

  Posledni dva dny 25.4. a 26.4. jsem byla uplne vysata. Unava a zadna energie. Nepamatuji, ze by se mi to posledni dobou delo. Hlava nepobirala co se deje, u auta jsem otvirala dvere v divnem uhlu, ze jsem si je vrazila horni casti prudce do cela az jsem si udelala dulek a man to otekle. Kdyz jsem ve ctvrtek rano zapinala tablet mela jsem na nem cas 21.24 hod. Koukala jsem na to co to je a pak to za chvili preskocilo na spravny cas. Nevim mozna to nic neznamena.

 55. iku napsal:

  Nějak jsem si nevšimla, že by zrovna v tyto dny se cosi dělo s časem.
  Ale letos poprvé jsem se naštvala na tzv. letní čas, který trvá až do konce října.
  Do konce září byl letní čas pro můj organismus akceptovatelný. V polovině 90. let to klidně protáhli až na konec října. Takže se jeden štve a honí ještě jeden měsíc navíc. Počítače a mobily jsou centrálně řízeny, takže tam se čas automaticky posunul.
  Na svých dvojích hodinách doma jsem nic nepřeřizovala a nechala na nich čas středoevropský, tak jak se patří a podle kterého funguje náš lidský organismus.
  Takže chodím denně ve dvojím čase.Umožňuje mě to být víc u sebe.
  Shodou okolností v době změny času byl pořad o uspěchané době , a kdo že za ten spěch může. Jestli běžný člověk, co chodí do práce , má rodinu atd.
  A co ti měnitelé času? Co jsou zač? Proč se to děje, když prý se stejně nic tím neušetří. Zato ale řada lidí přichází mimo sebe a energii svého organismu.

 56. Lúča napsal:

  Časové anomálie vnímá v poslední době celá naše rodina (něco jako časové skoky) včetně sedmnáctiletého syna, který je jinak velký skeptik. 25. mě ráno začala divně brnět celá paže, ale nebylo to mravenčení jako od přeležení, ale připomínalo to slabý elektrický proud, vzbudilo to ve mně úzkost a trvalo to asi 2 minuty (nikdy jsem podobný pocit neměla, snad něco podobného kdysi na hodině fyziky, když učitel při pokusu zjišťoval, jak jsme citliví na elektřinu).

 57. Dana napsal:

  Časové anomálie vnímá v poslední době celá naše rodina (něco jako časové skoky) včetně sedmnáctiletého syna, který je jinak velký skeptik. 25. mě ráno začala divně brnět celá paže, ale nebylo to mravenčení jako od přeležení, ale připomínalo to slabý elektrický proud, vzbudilo to ve mně úzkost a trvalo to asi 2 minuty (nikdy jsem podobný pocit neměla, snad něco podobného kdysi na hodině fyziky, když učitel při pokusu zjišťoval, jak jsme citliví na elektřinu).

 58. stenly919 napsal:

  Ahoj, tak zkušeností lidí je tu už docela dost, možná by bylo dobré, kdyby jsi se s námi podělil o svůj zážitek, teda jestli jsi nezapomněl

 59. Iveta napsal:

  Cetla jsem prispevky a mohu jen rici tolik , ze nejdrive mi z niceho nic utekli tri hodiny coz jsem nechapala ? a vsem slo o hodiny ? Zjistila jsem , ze u mne se stalo i to ze jsem mela misto toho dne jiny den. Po prichodu syna jsem zjistila, ze den , ktery ve skutecnosti byl?je opravdu po zhlednuti kalendare jsem se vratila jako by v case o tri dny dale . Premyslela jsem se co se udalo za tu dobu ? ale nic si neuvedomuji. Je to divne , ale je to tak.

 60. Henok napsal:

  Čas je relativní. Protože je v současné době Země v blízkosti středu Vesmíru, kde je velmi silná gravitace centrální černé díry, jsou zde i časové smyčky, které hýbou s časem. Dá se to vypozorovat jednoduše z toho, jak se mění obloha a postavení hvězd na obloze. Zkuste si v deset hodin středoevropského času pozorně přečíst z oblohy, kde je jednak Kasiopea a jednak Velký vůz. Zjistíte, že planeta poskakuje z místa na místo v průběhu několika týdnů. Astronomové nic neříkají, aby nebyli souzeni za poplašné zprávy. Ty ale nejsou poplašné, nýbrž pravdivé.

  Henok

 61. Vít Henok napsal:

  Blíží se další časová smyčka, pak uvidíte Velký vůz v místech, kde je nyní Kasiopei.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..