Zpráva Aliance – 15.07.2019

Aliance Země se nyní zaměřuje na odstranění veškerého obchodování s lidmi ze strany Deep State / Kabaly.

Výpadek elektřiny v New York City byl krycí operací Deep State k zavraždění Jeffrey Epsteina. Tento pokus vraždy byl však neúspěšný.

Výpadek proudu nastal na den výročí výpadku proudu v NYC 1977 (shoda okolností?).

Jeffrey Epstein je v současné době hlavním cílem pro Deep State, poněvadž souhlasil, že bude spolupracovat a uvede jména osob zapojených do obchodování s lidmi.

Q řekl: sledujte New York City.

 

 

 

 

Nadcházející razie Imigračního a celního úřadu proti nelegálním migrantům budou krytím k zadržení kruhů obchodujících s lidmi na celostátní úrovni, protože jsou řízeny MS-13. MS-13 je používán jako krycí označení pro Deep State a Kabalu obchodující s lidmi.

Chystají se demontáže na vysoké úrovni okolo 42. Kdo je 42?

Bill Clinton byl 42. prezidentem.

Hillary Clintonová je také kritizována za pomoc nelegálním přistěhovalcům, aby se vyhnuli imigračním úřadům, což by mohlo vést k trestnímu stíhání.

Mezitím, Trump byl spatřen, jak nosí zlatou kravatu, která je symbolickým náznakem návratu zlatého standardu.

Zdroje stále věří, že RV nastane někdy do srpna, neboť se očekává, že k přechodu na nový Kvantový finanční systém (QFS) dojde v srpnu.

 

 

 

 

RV musí nastat před jakoukoli významnou globální ekonomickou změnou.

Aliance Země očekává, že do září zcela eliminuje Deep State.

přeložila tereza | zdroj: 540

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. alena napsal:

  Aliance Země očekává, že do září zcela eliminuje Deep State.budu se za to modlit!

 2. Monika napsal:

  Čo znamená skratka RV? Stale o tom čítam a neviem čo to znamená? Dakujem za vysvetlenie.

  • tereza napsal:

   Revalvace (revaluation). Zvýšení reálné hodnoty měny.

   • Katarinka napsal:

    Ktorej meny? Aj dolaru, aj eura? V preklade, ze ludia si budu moct dovolit viac toho kupit celkovo ako doteraz?

    • Kocourmourek napsal:

     Tentokrát by to měl být speciální případ revalvace! Všechny měny světa by měly být znovu podloženy měnovými kovy, případně dalšími druhy zboží. Tím by byl znovu celosvětově zaveden takzvaný zlatý standard, což v podstatě znamená, že každá měna – i papírové bankovky a elektronické peníze v počítačích – by měla být kdykoli volně směnitelná za skutečné peníze (penízy) vyrobené z měnových kovů, které mají svoji trvalou, z nich nevymístitelnou, insitní hodnotu. To by mělo vytvořit realistické, poctivé poměry na trzích s penězi, zbožím a službami a mělo by to zabránit skrytým spekulacím s nimi a znemožnit zhůvěřilé odírání výrobců a poskytovatelů služeb ze strany penězoměnců. Pokud by se to podařilo uskutečnit, byla by RV (revaluation, revalvace speciálního druhu) skutečně krajně významným činem ku prospěchu celého lidstva a planety Země.

     • Maroš napsal:

      Ad prvá veta – „Tentokrát by to měl být speciální případ revalvace! Všechny měny světa by měly být znovu podloženy měnovými kovy“ – teda – Vatikán, ktorý neoficiálne vlastní nie 3 tisíc ton, ale 30 tisíc ton /reagoval som na ten článok v Tadesco/ – má fakticky vždy možnosť prevziať svetovládu „zlatého telaťa“! Svetová zásoba zlata sa odhaduje – bez ohľadu na to, kde sa nachádza – na kocku o hrane cca 21 metrov!

      Takže o čom tu trepeš – o drahých kovoch? A čo nekov hélium 3 pre jadrovú fúziu?

      Ale dobre – môžeme sa dohodnúť – nech sú základom svetovej meny sušené jablká – křížali! Dúfam, že je každému jasné, že ich treba včas zjesť, inak splesnivejú! Ako papierové lówe!

      K podstate veci – svetová mena – pokiaľ má byť určení „tým, kto toho má čo najviac“ – je len pokus o svetovládu – vďaka nadbytku fazole!

    • Kocourmourek napsal:

     Že by si lidé (people) po provedení té revalvace (po znovuzavedení zlatého standardu, zlatého krytí peněz obíhajících peněz) obecně mohli dovolit víc nakupovat, to asi nelze takto jednoduše ani předpovědět, ani očekávat. Nejprve by bylo třeba odlišit, zda budou moci nakupovat víc na svém domácím (tuzemském) trhu, a na zahraničním (světovém) trhu. To asi nelze takto zjednodušit. Lze asi očekávat, že v důsledku této revalvace zvláštního druhu se změní hodnoty jednotlivých měn celého jejich světového trhu a v důsledku toho se změní také jejich vzájemné směnné kursy (nahoru, do strany a dolů). Hodnoty měn a jejich směnné kursy pak budou poctivé a budou lépe než dosud odpovídat skutečné hospodářské síle jednotlivých národních hospodářství. Nyní jsou hodnoty a směnné kursy měn uměle pokřiveny, hlavně ve prospěch penězoměnců („bankéřů“). Obecně lze tedy takovou událost očekávat s nadějí na lepší budoucnost. Ale jsou tady bohužel také jisté neblahé souvislosti, které dávají tušit, že spolu s revalvací bohužel také asi dojde k zavedení Nového světového řádu. Revalvace tedy bude v lepším případě – pokud proběhne v klidu – použita jako cukrátko na upokojení poděšených davů. V horším případě bude provedena tak jako tak, tvrdým násilím. A pak bude naopak nutné davy něčím totálně vyděsit, aby se zavedením Nového světového řádu v nouzi souhlasily, jen aby si zachovaly svůj klid a klamný pocit bezpečí. V posledních dnech je jako prostředek pro vyděšení davů alternativními zdroji informací nejvíc uváděn buď skutečný, nebo jen pozemšťany předstíraný útok mimozemšťanů na pozemšťany. Nebo kombinace skutečného a ještě také předstíraného útoku mimozemšťanů. Podle nejnovějších zpráv se každopádně nějaké odhalení nebo vystoupení mimozemšťanů očekává v září nebo na podzim tohoto roku (2019).

 3. Maroš napsal:

  „Newyorská prokuratúra v prípade odhaľovania pedofilnej siete globálnej elity rozšírila obvinenie voči Epsteinovi
  13.07.2019 | 17:38
  Jeffrey Epstein bol tento pondelok obvinený zo zneužívania maloletých dievčat.

  Prokuratúra v New Yorku rozšírila obvinenie voči miliardárovi Jeffreymu Epsteinovi o pokus o podplácanie potenciálnych svedkov v jeho kauze pohlavného zneužívania maloletých. S odvolaním sa na súdne dokumenty o tom v noci na sobotu informovala agentúra Reuters.

  Podľa spomínaných dokumentov Epstein vlani na účty dvoch osôb, ktorých mená neboli zverejnené, previedol sumu vo výške 350.000 dolárov (310.000 eur).

  Newyorská prokuratúra na základe týchto faktov od príslušného sudcu žiada, aby miliardárovi uprel právo na prepustenie z väzby na kauciu, a to až do skončenia súdneho procesu s ním.

  Epstein bol tento pondelok obvinený zo zneužívania maloletých dievčat. Z dokumentov, ktoré boli v pondelok na súde zverejnené, vyplýva, že Epstein čelí obvineniu zo založenia zločineckej siete, ktorá mu umožňovala pohlavne zneužívať desiatky neplnoletých dievčat. Najmladšie obete mali v tom čase podľa AP len 14 rokov.

  Deti mu dohadzovala aj Slovenka

  V správe sa však spomínajú aj dve konkrétne mená žien, ktoré Epsteinovi podľa svedkov tieto návštevy maloletých dievčat „vybavovali“. Jednou z nich je Slovenka, dnes tridsaťtriročná Naďa Marcinková. Druhou je Sarah Kellen.
  O oboch ženách, ktoré boli Epsteinovými kupliarkami písal už pred štyrmi rokmi britský denník The Guardian. V súčasnosti vystupujú pod menom Sarah Kensington a Nadia Marcinko.
  Bývalá modelka, dnes pilotka a majiteľka firmy Aviloop Naďa Marcinková.
  Portál Insider v tejto súvislosti vo svojom článku uviedol, že Epsteinovo súkromné lietadlo pristálo v rokoch 2018 a 2019 aj na Slovensku.
  https://www.infovojna.sk/article/newyorska-prokuratura-v-pripade-odhalovania-pedofilnej-siete-globalnej-elity-rozsirila-obvinenie-voci-epsteinovi

  Poznámka – menovec Richard Marcinko, pôvodom zo Slovenska, založil známy Seal Team Six. Autor veľmi atraktívnej a série kníh z tohto protiteroristického prostredia „Profesionálny válečník“ – 11 dielov.
  Richard Marcinko created Seal Team Six after the failed Iranian hostage rescue attemp
  https://www.youtube.com/watch?v=ShxE7dvkw9Y

  Jeho názory – veľmi radikálne pri narábaní so zločincami /Deep State/ – „Zabite ich všetkých – nech si ich potom pánboh roztriedi!“

  „Pro jakou tajnou službumůže Epstein pracovat a dělat až donedávna? Mnoho indikací ukazuje na izraelskou zpravodajskou službu Mossad. Epstein využil mladé dívky k tomu, aby jejich perverzní sexuální praktiky natáčel a používal je k vydírání.

  Typická metoda zpravodajských služeb, zejména Mossadu, známá svou specializací na „medové pastí“. Epsteinovy domy byly vybaveny drahými technologiemi a četnými skrytými kamerami, které nahrály všechno, co se tam dělo.“
  https://www.infovojna.sk/article/je-jeffrey-epstein-agentem-izraele

  KONTEXT: Morálny apel Českej obce sokolskej z roku 1832!
  Pozdrav NA STRÁŽ │Kulturblog
  https://www.youtube.com/watch?v=teua7WOS2pk
  Kontext:
  https://www.infovojna.sk/article/ake-slovensko-chcu-liberalni-extremisti-o-svoje-prava-sa-mozu-hlasit-uz-aj-pedofili

 4. CZK napsal:

  V jednom případě vypadl proud proto, aby mohl proběhnout „zákrok v Clintonově nadaci a proti dalším satanistickým silám (podle Fulforda) a podle Q to zase způsobil deep state, aby mohl eliminovat Epsteina. I když to výročí je opravdu zajímavé….. Počkám si na další verzi 🙂

 5. Maroš napsal:

  Nemám kam tak sem – ide o pochopenie „paradoxu“ = idiocie liberálnych sebadeštruktívnych idiotov, ktorí sa zúčastňujú festivalu loberálnej politickej piesne – propagandy LGBT a islámu, a teda že:
  1/ Islám a LGBT majú spoločné len jedno – pedifíliu – teda presadzovanie islámu aj LGBT je krok vpred pre globálnu organizáciu pedofilov!
  2/ Organizátori Pohody pozvali na koncert „bábušky“-hudobníčky z Afganistanu – ktoré doma prenasledujú ortodoxní islamisti /právo šária/ – a zároveň títo debilizátori „Pohody“ ten islám u nás pretláčajú!

  Ergo – organizátori Pohody – v zmysle matematickej logiky – „nechtiac“ pretláčajú – pedofíliu – ako prienik záujmovej množiny! Čítajte!

  „Čtyři členky afghánského ženského orchestru ZOHRA zmizely po vystoupení na slovenském hudebním festivalu Pohoda. Údajně mohly zamířit do Německa za příbuzným jedné z nich. Policie po nich pátrá, zatím však bezúspěšně. Informoval o tom v úterý slovenský deník Nový čas.
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/afghanistan-trencin-festival-pohoda-zmizele-zeny-policie-patrani.A190716_195306_zahranicni_vlc

  Obavy z výhrůžek teroristů. Afgánské rádio zaměstnávající ženy končí
  16. července 2019 10:00
  Soukromá rozhlasová stanice Samaa ukončila vysílání v Afghánistánu. Stalo se tak po opakovaných výzvách, aby přestala zaměstnávat ženy. Z výhrůžných telefonátů a zpráv stanice podezírá islamistické hnutí Tálibán. Jeho mluvčí Zabiulláh Mudžáhid to odmítl, informovala agentura Reuters.“
  https://www.idnes.cz/zpravy/mediahub/afghanistan-taliban-samaa-soukrome-radio-taliban.A190716_084325_mediahub_jpl

  • Maroš napsal:

   Komu to stále nezapína…
   Festival POHODA – zhulená „liberálna“ mládež, alkohol – potoky piva, drogy a deti a pedofili – veď to ide krásne dohromady!

   „Deti majú na Pohode stage, ktorého program im môžu závidieť aj dospelí. Hudba, divadlo, tanec, workshopy a mnohé ďalšie aktivity od rána do večera. Tento rok sa návštevníci môžu tešiť na úplné novinky i etablované zoskupenia.“
   „Chýbať nebudú ani ekologické témy – pri workshope pletenia sa naučia vyrábať odličovacie tampóny z bambusu či recyklovať obnosené tričká, naučia sa veľa o slovenskej prírode a veľrybej speváčke Gréte pomôžu vyčistiť more. Aj tento rok budú vo Family parku Montessori aktivity, jóga, hrnčiarský kruh, CirKus-Kus či Stan plný hudby.“ – podprahovka Gréta – greténizmus a Kus-Kus muslimské jedlo.
   https://www.aktuality.sk/clanok/696967/festival-pohoda-ponukne-bohaty-program-pre-deti/

   OBOJOK /čip/ „proti alkoholu“?!
   „V spolupráci so združením Pi s rozumom bol preto tento ročník obohatený o aktivity, ktoré sa zamerali na podporu zodpovedného prístupu k alkoholu u skupín, pre ktoré je alkohol na takýchto akciách rizikovým: neplnoletým návštevníkom a šoférom.

   Pri približne 30 000 návštevníkoch, ktorí sa 22. ročníka festivalu zúčastnili, mali pracovníci v nápojových centrách plné ruky práce. Hoci podľa zákona č. 219/1996 Z.z. o ochrane pred zneužívaním alkoholických nápojov sa zakazuje predávať, podávať alebo inak umožniť konzumáciu alkoholu osobám mladším ako 18 rokov, zisťovať vek každého „podozrivo vyzerajúceho“ zákazníka je nielen náročné, ale právne neuchopiteľné: obsluha nemá povolenie pýtať od ľudí občiansky preukaz.

   Aby sa organizátori týmto nepríjemnostiam vyhli a aby jednoducho zabránili prístupu k alkoholu návštevníkom pod 18 rokov, v spolupráci s Pi s rozumom navrhli farebne odlíšené festivalové náramky, ktoré svojim vizuálom obsluhu hneď upozornili, že návštevník ešte nie je plnoletý a alkohol mu predať nemôžu. “ – ale ako môžu malé deti rozlišovať pohľad na 18-ročného s alkoholom a 17-ročného bez alkoholu – ktorý mu zadováži jeho 18-ročný kamarát doboha?! POZERAJTE SA, AKO SA PIJE S ROZUMOM – NIE AKO SA NEPIJE!
   https://www.aktuality.sk/clanok/608097/pohoda-podporila-zodpovednu-konzumaciu-alkoholu/
   Ad “ obsluha nemá povolenie pýtať od ľudí občiansky preukaz“ – každá obsluha v každej krčme na Slovensku má nielen právo, ale aj povinnosť vyžiadať si preukázanie veku u osoby, ktorej vek je v tomto zmysle nejednoznačný.

   Základ je – dostať vás na Pohodu! A vyliezať z každej chladničky

   DETI!
   „Štyri dni sa poriadne neumývate, tri noci poriadne nespíte, nachodíte desiatky kilometrov, zjete a vypijete viac ako v all inclusive hoteli a miniete rozpočet hodný predĺženého víkendu. Napriek tomu je Pohoda dokonalá dovolenka, ktorej príbehy doznievajú ešte dlho po rozložení posledného stageu. “
   A ku tomu pedofilné logo festivalu Pohoda – dvojičky-bábätká cucajúce si prsty! „Ponúknite im svoj penis!“ /nech majú čo cuskať/ doboha!
   https://tema.aktuality.sk/festival-pohoda/4/

   A konečne zásah z vrchu!
   https://www.aktuality.sk/clanok/708428/rtvs-bez-vysvetlenia-zrusila-festivalove-minuty-z-pohody/
   – – –
   Ešte som neskončil – Kaščák, ktorý „je hlavným“ organizátorom Pohody vôbec nie je autorom Pohody – to sú konrétni ľudia z Trenčína, s ktorými som v roku zrodu Pohody 1997 – ako pôvodne pivného festivalu dramaturgicky spulupracoval a ktorí tento festiva predali, tak Kaščák sa najprv „zhmotnil“ v DK /dom kultúry/ Zrkadlový Háj v Petržalke – povestný tým, že 1/ na jeho záchode zabili zakladateľa SME Ježíka – dokopali ho – a niekto prevzal značku SME – pôvodne s iným – Ježíkovym úmyslom, 2/ DK Zrkadlový Háj je súčasťou tzv. KZP – Kultúrnych zariadení Petržalky, a v jednom z týchto zariadení – akože pre deti – tzv. Cik Cak centre – sa v minulosti nakrúcala pornografia – a – zariadenie nemalo zabezpečené verejné internetové služby proti prístupu na porno-stránky. A ďalej – DK Zrkadlová Háj sa špecializoval na takzvanú underground scénu – a podujatia spojené s mariškou!
   No – a keď si dáte dohronady dramaturgiu Pohody – ich menežment prepojený na tzv. DARK hudobnú scénu v Brne – v tom Brne, kde je vybudované centrum satanizmu priamo v národnom divadle /socha Bafometa/ – a satanizmus automaticky súvisí s pedofíliou – tak ste ku.va v obraze – o čom je Pohoda – s logom dvoch bábätok /môžete si vybrať ktoré z nich chcete = výstava-festival!/, ktoré si cumlú /“neukojené“/ prsty!

   Najprv liberalizmus pre idiotov – potom satanizmus a pedofília! To je agenda „Pohody“!

 6. Vít Henok napsal:

  To, co předvádí Q, je v souladu s tím, s čím přichází Trump. Ten chce, aby mu Deep State nevládnul. Jak se to vyvine záleží ale i na podpoře prostých Američanů. Mnoho z nich ale zvolilo Trumpa proto, aby jim Deep State nevládl. Je to vlastně to, co je i tady. Starostové nikdy neměli moc něco rozhodovat. Tu měl vždy tajemník. Tajemníka do úřadů vysílala vždy strana, jak komunistická, tak ta, co nyní rozhoduje o penězích. To vám potvrdí každý starosta.

  Henok

 7. Izairi napsal:

  Pro Kocourmourek:
  NWO? To je ale přece to nejhorší
  co by nás mohlo potkat.
  Nadvláda mocných (těch proti
  kterým Aliance bojuje) čipování a
  tedy úplné zotročení lidí,povinné
  uctívání satana. (leda by NWO bylo
  něco jiného než jsem slyšela,ale to asi ne) Takže Vy vlastně říkáte,že
  Aliance ze všech sil bojuje za naše
  osvobození jen proto,aby nás pak
  uvrhla do ještě většího zotročení?
  Jo takže Aliance je taková baba jaga
  ta taky byla na děti hodná a krmila
  je jen proto,aby je mohla sežrat
  (no jiné přirovnání mě právě nenapadlo). To si ale děláte legraci co,a věříte vůbec v to že Aliance
  bojuje za lidstvo a proti elitám,a nebo tomu vlastně nevěříte a to
  NWO byste v podstatě chtěl,protože
  bez něho vlastně nemůže nastat
  druhý příchod Ježíše Krista?
  Jestli ne tak se omlouvám,ale pořád
  si pamatuju na Vaše odkazy na stránky kde bůh a maria byli super a všichni bychom je měli ctít a
  poslouchat, jo a chodit ke zpovědi.
  Dost mi to tenkrát vyrazilo dech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..