Nespustili náhodou 5G přes satelity? Netestují něco? Asi ano …..

NUTNÁ AKTUALIZACE 12:54

…..to, co mi píší známí a čtenáři z celé ČR, Slovenska, Rakouska, Německa a také zde ve Švýcarsku poslední dny a týdny, je velmi zajímavé.

ÚNAVA, NEZÁJEM COKOLIV DĚLAT, MALÁTNOST, BOLESTI HLAVY, PROBLÉMY SE STABILITOU PŘI CHŮZI,  ROZHOZENOST, BOLESTI ŽALUDKU A ZVRACENÍ BEZ PŘÍČINY, ŠPATNÁ KONCENTRACE, NESCHOPNOST SE UČIT, KRÁTKODOBÉ ČI DLOUHODOBÉ VÝPADKY PAMĚTI a mnoho jiného. Bylo by dobré se nad vším zamyslet a možná napsat dolu do diskuze jaké pozorování jste udělali vy osobně. Bovisy či příval energie z vesmíru to určitě nebude…..

12:54

Vzhledem k tomu, že se majitel stránek, ze kterých jsem článek přebral, rozčiluje a není nějak spřátelen se skutečností, která se na planetě Zemi díky systému 5G odehrává, a prý nikoho z jeho kolegů hlava nebolí, tak ať si ho nechá pro sebe a pro propagátory technologie 5G a Elona Muska. Odporuje si ve svých vyjádřeních, prvně mu stačil článek zkrátit a nakonec chce článek mazat. Budiž.

Ano, jako malý kluk, jak jsem psal. S takovými lidmi se nepotřebujeme kontaktovat a ani zabývat. Alespoň vidíte, jaký mají ve skutečnosti zájem s podporou technologie 5G, která nás zabíjí. I oni pravděpodobně na to doplatí…..

Majitel napsal email, který zveřejňuji:

První kontakt:

 

Zdravím,
říkáte, že vám „vůbec nevadí, když si lidé v této době berou i od nás články a někdy vůbec bez odkazů na náš web“, ale přitom v patičce máte napsáno: „Originální obsah webu může být šířen pouze s písemným souhlasem autora.“ Tak jak to je? 🙂

Nicméně mně osobně teda takovéhle kopírování bez souhlasu rozhodně vadí. Psaním článku jsem strávil několik hodin, takže se mi pochopitelně nelíbí, když si to někdo jen tak celé zkopíruje a bez jakékoli přidané hodnoty dá na svůj web, kde navíc prosí o finanční příspěvky (i když většinu obsahu předpokládám tvoří okopírované články). Váš nesmyslný úvod za přidanou hodnotu vskutku nepovažuji. Opravdu se snažíte říct, že lidi ze Starlinku poslední týdny bolí hlava, i když družice byly vyneseny teprve před pár hodinami?

Pokud při přebírání článků nehodláte žádat o svolení (nemluvím teď jen o svých článcích), navrhuji vám do budoucna dělat to tak, že třeba překopírujete jen úvodní odstavec, případně článek shrnete vlastními slovy a pak už jen odkážete na původní článek. Alternativně můžete napsat vlastní text, v kterému budou s mírou použity přímé citace z původního článku. To je také v pořádku.

Ale samozřejmě pokud překopírujete 95 % článku a jen k tomu připíšete nějaký blábol nebo něco trochu upravíte, to opravdu v pořádku není. A to není žádné bourání hradů na písečku. Jde tu o základní respekt k cizí práci.

tm dodává: „Jde tu o základní respekt k cizí práci.“ Naprosto směšné. Likvidace lidstva pomocí sítě 5G, o které píšeme mnoho let, a pán chce respekt k cizí práci a obhajuje nepřímo vrahy lidí, kteří se na tom podílí. No príma. Až tak daleko jsme to dopracovali…..

„Nicméně, co se týče tohoto konkrétního případu, s vaším webem upřímně nechci být nijak asociován, takže bych preferoval úplné smazání. Děkuji za pochopení“

tm dodává: Pane, také nechceme mít nic společného s lidmi, kteří obhajují zločince a propagují 5G síť. Pokud ji zapnou, sám na ni doplatíte. Brzy to asi pochopíte, pokud Vás to dřív neeliminuje…..

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

69 komentářů

 1. hana napsal:

  Za posledních zhruba 14 dní u mě nezvyklá únava, otupělost, nechuť cokoli dělat, bolesti žaludku a pocity na zvracení (nemůžu jíst jak jsem zvyklá), migrény, podrážděnost, bolesti svalů. Nemoc to určitě není, netušila jsem s čím si to spojit, přičítala jsem to stresu. Polevilo to až dneska.

  • Ježek napsal:

   Naprosto stejné pocity a příznaky, až dnes se cítím mnohem lépe,nikdy jsem nepociťoval takovou únavu a vyčerpání.

 2. hana napsal:

  A ještě zejména – černé myšlenky až deprese. Měla jsem co dělat abych si udržela zdravý rozum, bylo to fakt nepříjemné.

 3. jirik napsal:

  Výpadky paměti mohu potvrdit na sobě a minimálně dalších třech lidech – perfekt to bylo vidět v obchodě, kdy po zaplacení se ještě několikrát vraceli k dokoupení zapomenutého (otázkou je jestli v jejich případě to nedělal věk 70 plus)
  Problém se stabilitou i při sezení na židli – styl zamotání hlavy, zvýšená únava

  • Vlaďka napsal:

   Přesně tak.Otřesné stavy,pocity na infarkt,pravidelné buzení po druhé ráno,i když spíte teprve hodinu,neschopnost jíst,špatně,deprese,šílená únava…přesně,jak v tom článku.

 4. Vlaďka napsal:

  Přesně tak hnusně mě je už aspoň dva měsíce i více.Pravidelné buzení téměř ve stejný čas..2.33 hod..+ -,i když bych šla spát v 1 ráno,probudí vás bušení srdce a zvednutý prudce tlak.tlak v uších,že máte pocit na infarkt..zoufalé.Pořád špatně,absolutní nechuť a odpor něco do sebe dostat,z každé trošky je vám zle…říkám to dávno,že do nás něco zhora perou.Nejsem sama….Přesně tak,jak je prezentováno v článku.

 5. martin jeřábek napsal:

  zrovna včera říkala známá historku, že byla se psem u veterináře-autem, odešla od něj nastoupila do auta na zadní sedačku, psa dal vedle sebe a čekala drahnou chvíli, že až přijde řidič-sedne za volant a pojedou!Úplně dezorientovaná, že měla pocit, že vlastně jede busem a čeká až se rozjedou!Až po čase jí došlo, že přijela autem které řídila ona!

 6. Ivan napsal:

  Poslední asi dva nebo tri týdny pocituji skutecne i sám nápadné, náhlé bodavé pocity zejména v ocích, na které jsem osobne citlivejsí. Ze zkusenosti vím, ze jsou následkem náhlého ozárení nejakým intenzivnesím zdrojem, napr kdyz jedu autem kolem telekomunikacního stozáru blízko silnice, nebo proste kdyz zustanu pozde v noci delsí dobu u obrazovky pocítace. Známy pocit „pretízení“, t.j. jakési únavy/útlumu aktivnosti a nepríjemného pocitu „ozárení“ se tyto posledi týdny u mne vyskytuje casteji nez obvykle a dríve. Zacalo to náhle, popadly mne poplasné pocity, ze ten 5G system uz je tady, zavolal jsem svému dodavateli mobilního bredbandu (napájí muj pocítac), ale bylo mi sdeleno, ze vsechno ve Svédku zatím stále jde jen na 4G. Taky jsem koupil prílezitostné predplatné na muj mobilní telefon, a na úctence stálo doslova, ze „platí pro 5G system“ – na mém Tele 2 to ale popreli a rekli, ze o nicem takovém neví. Muj záver byl a stále je: at tak ci onak ti lotri neco na nás zkousejí, aniz by nám to predem rekli nebo se zeptali o dovolení. Jako obvykle. Zijeme v nebezpecné dobe a rozuzlení muze být pekne drastické. Az doposud jste mi tady vsechny mé komentáre z nejakého duvodu mazali, nikdy jsem nepochopil proc. Jestli mi smazete i tohle, tak to znova psát nebudu.

 7. Miroslav napsal:

  Zblbnou zvířata, příroda, i ty ptáci a včely. A lidé to odnesou taky !

 8. Ivan napsal:

  Mám podobné zkusenosti za poslední asi dva týdny náhlé bodavé bolesti v ocích, pocity únavy/útlumu, jakéhosi „pretízení“, pocit nepríjemého „ozárení“, které mívám napr kdyz jedu autem kolem telekomunikacního stozáru blízko silnice, tedy známé pocity, jenze náhle mnohem silnesí. Napred jsem myslel, ze uz spustili 5G, muj tele dodavatel Tele2 to ale poprel, rekl, ze Svédsko stále jeste jde na 4G. Na úctence ke karticce na mobil jsem ale nasel poznámku, ze „platí pro 5G system“ – na Tele 2 rekli, ze o tom nic neví. Muj záver ale stále je: neco na nás zkousí, aniz by nám o tom neco prozradili, lotri jako obvykle. Hm, az doposud jste mi tady mazali vsechny mé komentáre, nikdy jsem nepochopil proc, jestli mi smazete i tohle, tak uz tenhle koment, tady znova zkouset nebudu.

  • tomáš marný napsal:

   Milý ivane,
   jestli komentáře padli do spamu, nečtemeje, mažou se automaticka a denně dostáváme do spamu přes 100 reklam a komentů ze zahraničí. Nemáme čas je číst. Jestli padly do spamu, není to náš problém…..
   tm

 9. tomáš marný napsal:

  Milý petře,
  odpověděl jsem Vám do mejlíku…..
  tm

 10. Martin napsal:

  Súhlasí všetko, maximálna deštrukcia psychiky aj organizmu, poľavovať to začalo včera navečer, až dnes je to lepšie.Neskutočne vyčerpáva každá myšlienka.Na Slovensku pád muža z balkóna, dievča dvadsiatimi ranami dobodalo kamaráta, dievča skočilo z reštaurácie, muž za bieleho dňa strieľal pred policajnou stanicou zo samopalu po inom mužovi následne na to sa zastrelil doma…..a to nebolo medializované všetko čo sa stalo, len zlomok.Aj malé deti a zvieratá sú agresívne a podráždené.Sledujem na ľuďoch, že je to zlé.Kolega v práci ma pozdraví toľkokrát, koľkokrát ma stretne.Ľudia nie sú schopný logicky rozmýšľať, sú vypovedané slová ktoré sú nelogické a nespadajú do kontextu, alebo konkrétnej situácie.Elektronika odchádza, niektoré dni nieje možné nabiť batériu v mobile.Ráno mám problém postaviť sa z postele, po niekoľkonásobnom umytí očí sa nemôžem rozpozerať.Cesta do práce trvá pri prázdnej ceste dlhšie, ako pri plnej premávke, absurdné.Neustále výkyvy času, nie jeho vnímanie, porovnávam čas a dej.Nie nemyslím si, že takto sa prejavuje pozitívna energia z vesmíru.Cítim to, ako úplnú deštrukciu.Neviem, koľko ešte vydržíme ?

  • jirik napsal:

   Na jihu Moravy už taky –

   Dnes ráno se střílelo v obci Dražůvky poblíž Hodonína. Po střelbě je na místě minimálně jeden zraněný člověk. Na místo činu přijelo několik policejních jednotek a také zásahová jednotka.

   https://sptnkne.ws/m5ex

 11. tomáš marný napsal:

  Ještě jednou milý petře,
  mejlík se nějakým divným způsobem vrátil zpět a nevím, zdali jste ho dostal, proto ho otiskuji níže:

  rád bych Vám sdělil, že odkaz na váš článek je od začátku v dolní části článku. Úvod jsem tam udělal dle svého.
  Pro případ že nejste s tímto textem spokojen, napište, jak ho mám upravit a co k němu popřípadě dodat.
  Myslel jsem si, že jedeme po stejné koleji a snažíme se pomoci lidem. To je také smysl našeho webu. Pomoci lidem, kteří nevědí co se kolem nich děj a kde se momentálně situace na planetě Zemi nachází.
  V případě že nejste spokojen s tím, že jsme ho otiskli na náš web, napište, smažu ho a tím je celá záležitost vyřešena.
  Mně osobně vůbec nevadí, když si lidé v této době berou i od nás články a někdy vůbec bez odkazů na náš web. Domnívám se, že řešit v dnešní těžké době takovéto prkotiny je naprosto zbytečně, nejsme jako malí kluci na písečku a nebouráme si asi naschvál písečné hrady. Aspoň já mám tento názor. Vy si klidně můžete jakékoliv články z našeho webu brát, kdokoliv, nemáme zájem někoho v čemkoliv omezovat.
  Napište prosím co mám udělat, jak jsem psal, klidně ho smažu…..
  Rozhodnutí leží pouze a jenom ve Vašich rukou…..
  Děkujeme a přejeme nádherný den…..

  …..s Láskou a úsměvem tm….

  • Vlaďka napsal:

   Osobně Vám děkuji za informovanost.Neměla jsem o tom ani tušení,že něco takového existuje,ale byla jsem si jistá,že to není jen tak a že na nás něco pouští.Tak mě bývá zle a nejen mě.

 12. susanfox napsal:

  v rime minuly tyden umrela hejna vlastovek. v tv to hodily, ze jako bylo na ne moc zima! ale vcera jsem se dozvedela, ze zrovna dali do provozu asi 200 stanic (insfalovali je na lampionech) s 5G prave v tom Rime!! proste nas pomalu a potichu zabijeji a my se nemuzem branit,!

 13. jirik napsal:

  Cestující letu Moskva-Simferopol společnosti Red Wings natočili muže, kvůli němuž se letadlo muselo vrátit na letiště Domodědovo v Moskvě. Na záběrech je vidět, jak se cestující snaží výtržníka uklidnit.

  https://sptnkne.ws/m5gf

 14. Jaroslav Malinký napsal:

  Už od doby konfliktu SSSR s Čínou na řece Usuri je známa informace,že při 56GHz
  se rozpadají buněčné vazby v organizmech.Takže G5 směřuje k vyvraždění
  těch požadovaných 90% lidstva.Nebo někdo z nás potřebuje superrychlý
  internet,když většina populace nedokáže plně využít ani stávající možnosti?
  Měli bychom Internet dostat do optických kabelů včetně všech jiných sítí.
  Ono by to šlo a lidi by žili.Stejně je „potřeba“mobilní komunikace z velké části
  vsugerovaná.Ale ta touha vraždit lidi je prostě silnější…..

 15. hannah napsal:

  Dobrý den,pane marný.Všechny příznaky,které jste vypsal mám.A to jsem nikdy netrpěla na bolesti hlavy,žaludku,extrémní únavu..přičítala jsem to právě bovisům..I naše fenka se chová divně,byla vždy hodně aktivní a nyní máme problém ji dostat ven..Přátelé,držme se!!!

 16. octomaník napsal:

  GRILOVAČKA ZAČÍNÁ!!!!!!!!!!!!

  Nová internetová éra začala právě dnes! SpaceX na oběžnou dráhu odpálil nosnou raketu Falcon 9 se 60 satelity (VIDEO)
  https://sptnkne.ws/m5hM
  https://video.img.ria.ru/Out/Flv/20190524/2019_05_24_LOGO16x9CZ_uym1ixva.nwy.mp4

 17. Merit napsal:

  Dobrý den!
  Mám „ůžasný, přímo zázračný“ tinitus. Vybudil mě v noci a šílel jsem. Konečně bychom se mohli „probudit“ a někomu nakopat zádel.
  Skusil sem alobal na hlavu, ale asi to moc nepomáhá. Nedivím se Vincentu van Gogovi, že si ufikl ouško. Ale to nepomůže.

 18. Libena napsal:

  ja osobne od min. soboty krece v brise, prujem az do dneska.
  V tu SO jsem jedla jidlo, co vzdy a nikdy pred tim mi nic neudelalo. Na to, ze jim malo, toho ze me vypadlo nejak moc. Dnes jsem od kolegy v praci zaslechla, ze ma take uz asi mesic krece v brise a jeho blizka z rodiny odjela dokonce do nemocnice s krecemi v brise – dali ji tam ze pry kapacky.
  Rikala jsem si, ze asi neco zase sypali. Chripkove obdobi skoncilo, tak je potreba zase prodavat živočišné uhli a tak. Cca. 2 dny zpet jsem se „houpala“ na zidli. Vcera ostra bolest do cela a stavy svedani zaludku. Divna chut v puse, trnuly me divne zuby. Nejvic mam chut na sladke. Ale vcera vecer jsem pila pro zmenu lág z okurek. Kterysi tyden jsem nepochopitelne dostala chut na coca-colu a pak na mirindu. Nepila jsem tuto sracku uz nekolik let. Sama jsem se divila, kde se vzala najednou ta chut? Celou situaci nemuzu ale vnimat, jak bych chtela, protoze mam hodne prace (stehuji se z mesta pryc) a myslela jsem si, ze to mam vse z toho.
  Od min. PA melancholicke stavy. Kamaradka si stezovala min. tyden na srdce, ze ji v noci busi tak, ze uz ma o sebe strach.
  Ty vypadky pameti, nebo zmatky v chovani registuji také ve svem okoli. Prave jsem si tento tyden postezovala, ze si pripadam, ze jsou kolem me „samí blbci“, že už mi to nepripada normalni…:-( agresi a utocnost registuji v nejake mire take. A tu nechut/ani silu cokoliv delat, tak to si moje okoli stezuje take. U me to neresim, protoze ja „musim“ proste delat, abych se stihla do terminu premistit do vlidnejsiho prostredi.

  • octomaník napsal:

   *Nejvic mam chut na sladke. *
   To mám taky, přitom jsem si odvykl sladké jíst, a poslední dobou mě honí mlsná…….
   Pokud jde o zažívání lze doporučit jídla posýpat kurkumou…..zlaté kurkumové mléko….

   Nevěnuje se zde někdo tai-či, kung-fu apod.? zda má nějaké obdobné problémy?

   • noro napsal:

    ak mate chut na sladke, tak je to asi nodstatok cukru vo vasom tele, telo si samo vypyta co mu chyba,, a mozno mate parazitov,, tii totiz dokazu prinutit mozog k vytvaraniu hormonov , ktore potom tieto chute vyvolavaju a parazit tak dostane z coho zije. To som niekde cital ze take cosi existuje. Ja sa trochu zaoberam chi kung-om ,,Precitajte si Levashova, kniha ma nazov Posledny apel ludstvu, ked je to to pre vas vela,, precitajte je lne posledny odstavec kde vysvetluje ako sa branit, a posilnit svoje energeticke pole. Vyzaduje si to sebekazen a koncentraciu.

    • octomaník napsal:

     Knížku si přečtu, už jsem ji našel v pdf na netu.

     Jak jsou zde v diskuzi uváděny bolesti hlavy, tlak za očima – lze si vypomoct orgonitovou piramidou…….

    • susanfox napsal:

     to o cem mluvite je tj. chut na sladke vam zvysuje prodelana toxoplasmosa. nejaky ital na to napsal studii. slo to i v televizi. uz se toho nezbavite. jste dozivotni hostitel.

     • tomáš marný napsal:

      Milá susana,
      zbavíte se toxoplasmosy právě pitím kávy jak jsem mnohokráte psal na stránkách….
      tm

 19. Gabina napsal:

  Bolesti hlavy, nevolnost, tlak za očima. A divně se chovají i mé kočky, jsou velice neklidné a umňoukané.

 20. orel napsal:

  A co nahrávání podprahových dat lidem do mozku před volbami do EU cirkusu? Aby lidé volili, jak j-elita chtějí. Pak se volby stávají jen fraškou..

  • kalia napsal:

   Hm. Chtěla jsem konečně poprvé jít volit (a volila bych tak, jak jsem si naplánovala). Pár měsíců před volbami jsem si chtěla zřídit voličský průkaz, ale když jsem si to vyhledala na internetu, tak tam psali, že do voleb EU se průkaz nevydává a každý musí dojít na místo svého trvalého bydliště, jinak má smůlu. Tak jsem si řekla, ok, zajedu tam až budou volby. Dnes jsem byla celý den v práci na odpolední zrovna v době, kdy byla možnost volit, ale zítra mám volno, tak jsem počítala s tím, že tam pojedu. Když jsem si ale hledala spoj, tak do té vesnice, kde mám trvalé bydliště za celý den nic nejede! (a já nemám auto) Ani jeden spoj, ani s přestupama, nic. A víte co psali v infu o volbách v té vesnici? POŽÁDEJTE SI O VOLIČSKÝ PRŮKAZ (resp. měli jste tu možnost před měsícem a dříve) Dělá si ze mě někdo srandu??

   • kalia napsal:

    Tak jsem si to asi spletla s komunálními volbami (ten průkaz). Stejně jsem ale nemohla jít dnes volit, protože mi tam nic nejelo (bydlím docela blízko od trvalého bydliště, takže jsem nepočítala s tím, že se tam nebudu moct běžnou dopravou dostat).

 21. Fotografka napsal:

  Dnes obzvláště je mi blbě, bolí mě od rána hlava, tinitus v uších a blivno v žaludku. A to jsem si z domácí zeleniny udělala takovou dobrou polévku. Už je odpoledne a stále mám rozkacený žaludek, tak si jdu na chvíli lehnout.

 22. Ninny napsal:

  Taky mohu potvrdit zvláštní stavy,zmatenost, točení hlavy,dezorientace,nějaká divná lhostejnost,kterou dennodenně vědomě překonávám.Co mi je ale divné, chvíli se cítím „tak“ a pak to samo zvláštně přecvakne a cítím se jinak …celkem bych souhlasila s tím, co tady napsal Orel.Partner říkal, že je jak opilý a včera dvě osoby komentovali svůj stav úporných únav a nefungování mozku … že je to prý věkem, takže nezasvěcení lidé vůbec nemají ponětí…

 23. Tamara napsal:

  Ještě nikdy jsem se necítila tak zle jako poslední 2 týdny….neskutečná unava, nechut cokoli dělat, chci jen spát a spát….a to jsem toho vždy stíhala že nikdo nechápal, nemám sílu na nic……

 24. babuľka napsal:

  Dobrý deň,
  včera cca 7,30 hod. – naša fenka, ktorá tvrdo spala, sa zrazu postavila a začala sa divne krčiť a skláňať. Akoby okolo nej niečo neviditeľné chodilo. Trvalo to asi 30 sek. V tom momente bola od televízora vzdialená asi 2m. Tiež v posledných 3-4 dňoch bola akási malátna a na prechádzke okolo baráka ju motalo. Začala sa čudne správať a vyžadovať, aby som bola neustále pri nej. Nikdy to nerobila.
  Na streche baráka máme vykrývače mobilných operátorov.
  Celý týždeň som pracovala doma. Pociťovala som malátnosť a nechcelo sa mi doslova nič robiť. Včera doobeda som mala kovovú chuť v ústach. Posledné 3 noci som sa zobudila 1 hodinu po zaspatí a potom zas po 3 hodinách. Cítila som pritom obrovské chvenie v žalúdku.
  Za posledných 5 dní v našom meste horelo – poškodené nosníky mosta, havaroval autobus-40 zranených, dievča dopichalo nožom najlepšieho kamaráta-22 rán…všetko v okruhu 1 kilometra vzdušnou čiarou.
  Ľudia v poslednom čase robia nepochopiteľné veci – skáču z okna, strieľajú, zabíjajú sa…takto na dennom poriadku to kedysi nebolo…

  • Tauri napsal:

   Kovová chuť v puse je radioaktivní spad….Tak kdoví, co kde uteklo..
   Každopádně dle mého se to děje už nějaký ten měsíc a ne jen týden, dva..

 25. romča napsal:

  Zvláštny útlm a únava, problém s rovnováhou aj keď sedím, chuť do jedla mám síce skvelú ale mám divné bolesti žalúdka, sústredenie nula bodov, pískanie v ušiach, mihanie pred očami … a to počasie!!! Aby sa v jeden deň vystriedali všetky ročné obdobia? A je jedno či na Záhorí alebo v Bratislave. Myslela som si, že buď príroda nevie čo so sebou alebo na nás zase niečo skúšajú… Ak mám byť úprimná, už toho mám fakt dosť..

 26. Milan napsal:

  Ahoj Tomáši. Věřím ti, satelity jsou v provozu,bestie Musk. Něco se děje. V životě mě nestrilely takové impulsy do hlavy a občas když jedu v autě rozsvítí se alarm červené světlo dokolečka celého auta! Hrůza už to asi začalo,cítím to i když mám 1 minutu a déle telefon v ruce,bolí čím dál víc. V autě bluetooth ani nezapinat! Jsem kousek od Svycarska u Lago Maggiore a něco se děje i v Cernu

 27. Viktor napsal:

  Jsem hodne unaveny a chybi mi chut do tvorive prace, kterou jsem drive hodne pocitoval..
  Je to unavou. Pocasi je jako na houpacce.

 28. Vladislava napsal:

  Stejné pocity, jak se zde popisují. Tlak za očima, bolest žaludku, motání hlavy to trvá již několik týdnů. Dnes to vygradovalo a já jsem se s prominutím zezvracela jako Amina. Dnes vydatně sprejují, asi jim berou klid volby, tak nás potřebují uzemnit.

 29. arieska napsal:

  Zdravim tak vidim ze nejen ja ale i vice lidicek ma problemy je pravda ze se budim v noci o pul druhe musim na toaletu v brise me skrunda ja by se me to v nem varilo stav priserny navic me je kazdou chvili teplo potom zima potim se je to neprijemne tlak mam jednou normal podruhe zvyseny a to jsem nemela nikdy s tlakem problemy rano vstanu kava cigo a uz zacnou ty hnusne nevysvetlitelne pocity buseni srdce pocenice ja jsem to prikladala menopauze ale nejsem sama kdo ty problemy ma vice znamych si stezuje no reknu vam ty pocity jsem nikdy nepoznala a jeste jeden poznatek prijde me jako by nevitelna sila nebo neco ridilo moje pocity snazim se na to nereagovat a odvratit pozornost nic prijemneho to vam reknu jinak denne beru vitaminy a suplementy diety aspon na uklidneni psychiky ceho jsme se dockali!! rychle se nas zbavit bez potrestani tech strujcu te genocidy kdo ty hyeny zastavi ptam se ja!!!

 30. svalovidoslava napsal:

  Proti chemtrails a s tím spojeném přenosu signálu doporučuju octovat, aspoň jen dát na parapety misky s octem a především (proto sem vůbec píšu) si dělat meditace na očištění svého obytného prostoru od elektrosmogu, elektromagnetického záření, wifi, destruktivních energií, (doma, na dovolené v hotel. pokoji, po pracovní době v práci, je-li to možné). Jaký budete mít s tím úspěch podle mne záleží na tom, jak máte otevřená energet. centra.

  https://uloz.to/!gb68kPtry7yx/miroslav-zelenka-meditace-na-vycisteni-obyvaneho-prostoru-mp3

  Jak vypadá ochranné vajíčko u meditace: http://www.miroslav-zelenka.cz/cz/hlavni-stranka/obrazky

  Dlouhodobě, už několik let mám problém rozlišit čas – Alzheimer to není, na to věk ještě nemám. V poslední době mám výpadky krátkodobé paměti, nevím, jestli jsem něco už udělala, kam jsem to teď dala. V noci se budím, chvíli zima, chvíli vedro – teplotu nemám. Delší dobu jsem teď velmi unavená (kromě pracovních povinností, kde se musím přemoci, pak už odpoledne nebo večer nejsem schopna nic dělat), i když energii doplňuju a provádím očisty od parazitů (tím nemyslím jen v těle). Mám pocit, že kdybych to nedělala, byla bych už mrtvá. Lidé kolem mne – doma, v práci či jinde – si po nějakou dobu také stěžují na únavu a mají problémy se spánkem – buď skoro nespí nebo se několikrát za noc budí /v Praze/.

  Dnes orientačně kolem 14 hod se mi z vteřiny na vteřinu udělalo hodně nevolno, bylo na zvracení a cítila jsem velmi silný tlak v hlavě, nebyla to klasická bolest hlavy, proto jsem asi v 14:15 hod zůstala ještě v práci a rychle koukla na tadesco, jestli se dnes něco neděje. Přečetla jsem si jen tento článek. Pak mi došlo, že začaly volby, tak proto to do nás tak perou.

  Doma mám po místnostech položeny kameny přinesené z přírody, zakoupené orgonity, polodrahokamy, vícero silnějších křisťálů, vltavín, jantar, ametyst ad.; u vodovodního kohoutku velký skoryl; na očištění od destruktivní energie pomáhá studená voda na tělo, očista rukou ohněm (nad svíčkou v rychlém tempu kroužit a ze všech stran).

  Na zlepšení nálady, úzkosti nebo když po určitou dobu slyšíte hlasy může pomoc Aurum metallicum CH9 (nebo CH15,30- dle ředění, 0,1mm kuličky) – dovezeno z lékárny z Německa (funguje na základě fyziky těla) 10g za 149,-Kč, 20g asi za 249,-Kč vydrží dlouho; nedoporučuje se užívat více homeopatik najednou: https://www.homeopatied.cz/czech/aurum-metallicum.html

  Dávám odkaz na stránky Miroslava Zelenky a jeho meditace http://www.miroslav-zelenka.cz/cz/hlavni-stranka/meditace-ke-stazeni.

  Chválím ho, protože má docela často stejné názory jako já:-) Včera na Svobodném vysílači uváděl, že už tady žádní reptiliáni nejsou, tak s tím nesouhlasím, protože některé vidím venku i na netu – podle očí (tím nemyslím jen že vidíte hadí oči), chůze, energie, ad., u některých dokonce prosvítá zelená barva. Loni jsme dokonce měli na kurzu komunikace politologa, který je „reptilem“ – četl myšlenky, mluvil mj. o uzemňování člověka, proč je právě 10 božích přikázání…a věděl o čem mluví…

  Také doporučuji, pokud budete chtít si udělat meditaci, nepoužívat slovo „boží síla“, „pozitivní energie“, ale tato a některá jiná slova nahrazuji, abych se nenapojila, na někoho či něco, co nechci. Tyto meditace považuju za bezpečné, kromě tzv.kolektivních – také má na stránkách, pokud si je neděláte sami doma a v jiném čase. Naštěstí jsou už předělané s hudbou na příjemné frekvenci, protože kromě 1 zpěváka a 1 kytaristy (ti mně dobíjí jak baterky) žádnou hudbu neposlouchám, vyčerpává mne.

  Důležitá je https://uloz.to/!JOB5W131VXQl/miroslav-zelenka-meditace-na-cisteni-nehmotnych-parazitu-nova-mp3

  na otevření energetických center, aby se plnila vaše přání a měli jste dostatek energie: https://uloz.to/!6SqO1PdThknJ/miroslav-zelenka-meditace-na-1-3-cakru-nova-mp3

  na otevřenou srdeční čakru (abyste si přáli správně)

  https://uloz.to/!5MJVkMxnkYf3/miroslav-zelenka-meditace-na-4-cakru-nova-mp3

 31. Hansik napsal:

  Chlapci a dievčence. Všetko je na nás. Petície, sťažnosti a neustály attack na úrady. Sieť 5G a možno už aj nejaké iné žiarenia sú naozaj nebezpečné pre náš biologický život. Narúšajú akúkoľvek harmóniu v živých veciach. Zle zle zle. Som rád, že to tu tomáš spomína a veľmi zaujímavé a súvisiace články k veci sú tu aj o Google a Huawei. Takže čajík, magnézium a hor sa do práce. Spolu zabránime týmto samozvancom ničiť náš životný priestor.

 32. mariankosnac napsal:

  Pred týždňom som išiel krátky úsek (1km pešo) a cestou som videl 3 mŕtvych vtákov (asi drozdov), to je pomerne dosť, netvrdím že padali mŕtvy z neba, zrejme ich zrazilo auto ale prečo sú takí otupení že sa nechajú tak ľahko zraziť?

  Neskôr ešte mŕtveho krtka ktorý vyliezol zo zeme a skapal na tráve ale to sa stávalo i v minulosti tak to nepočítám ako nič divné.

   • Tauri napsal:

    Vau tak to je síla “ Za pozornost stojí například anténa pro 5G síť, která je mohutější, než ty stávající pro 4G a starší sítě. Ta testovací prý váží 50 kilogramů a v reálu to může být i více. Uvnitř je, zjednodušeně řečeno, 64 nezávislých antén, které jsou schopny se samy řídit a měnit svou vyzařovací charakteristiku. To pomůže 5G sítím právě s oním navýšením kapacity i zrychlením odezvy. Anténa totiž může dynamicky signál „posílat“ tam, kam je potřeba: třeba na stadion během zápasu a na zastávky MHD před ním poté, co zápas skončí. “

    Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/test-site-5g-vodafone-karlovy-vary.A180702_115413_mobilni-operatori_jm

    • Ninny napsal:

     Malá „ochutnávka“ pokrytí sítí a wifi a 5G
     https://www.cheapernet.cz/lokality

     • Tauri napsal:

      Jak jsem to pochpil já, není to 5G, ale 5GHz technologie, takže 5G to není. Je to technologie od Mikrotiku, kde takovou technologii má dneska drtivá většina lidí i já na střeše. Přenos je použit nv2, jelikož tohle umí jen mikrotik, není to standart, který umí každá wifi ale pouze od té firmy, umí vyslat v jedné sekundě víc dat, než standart IEEE 802.11n. Přenos je to malým čudlem a výkon je mW, kdežto mobilní věže mají výkon desítky wattů a přívodní kabel k anténě je tlustší, jak přívod 400V do baráku..takže tam je problém. Krom toho nad 24GHz už to není sranda pouštět takovej výkon..takže pak lidi dostanou pěknou dávku toho špatnýho..Já třeba nevydržím ani u vysílačů na Ještědu, ani na Černé Hoře..tam to pěkně vře..radši bych tam nejezdil.

      • Ninny napsal:

       Děkuji Tauri za vysvětlení…mně to bylo divné,že ty „čudly“ jsou nějaké malé, ale dál jsem to nezkoumala.

       • Tauri napsal:

        Nemáš zač, ajťáci tomu říkají „čudl“ , každopádně i tak je to lepší mit na střeše, než za oknem, kde mi to pere kousek od hlavy, pořád je to vyzařování..i když je to jen v mili-wattech. Za sebe bych byl raději za optiku do baráku, než jakákoliv pojítka v řádů GHz i když je to v mW.
        Možná chtějí mít sladěny mozky celého lidu právě proto, že ona technologie 5G nabízí odezvu kolem 1ms a ještě pokud to bude mezi sebou komunikovat, tak posílat info o myšlení danného jedince? co já vim, co to všechno umí…
        Ale i tak jsem rád, že tu nemáme vysílače i v lampách veřejného osvětlení. Každopádně v budoucnu už to může být neúnosné, když si vemu, kolik nám už tady toho lítá…sečtěme si i malé antény a vysílače venku, z domácích routerů a ono to taky něco dá..

   • susanfox napsal:

    to same v italii. nejdiv v aquile a pred par mesici u san marina kousek od rimini. minuly tyden vlastovky v rime. vse skuvisi se zavedenim experimentalniho 5G.

 33. Tauri napsal:

  Abych se přiznal, spíš mam pocit, že téměř vše, co tu člověk dělá je uplně zbytečné…Ten čas, kdy si třeba plno lidí hrálo na něco jsou ty tam…práce není důležitá, ale náš čas strávený s těmi, který máme rádi je na druhém místě, na prvním jsme my sami..Práce je jen od toho, aby jsme měli zhriba co jíst a ne jen vydělávat na bydlení, které je základní životní právo, placení pozemku, který vlastně ani není náš apod..

 34. Renda napsal:

  Mně hoří prakticky nepřetržitě solná lampa, nosím jako přívěsek strom života vltavíny s granáty a naštěstí nic nepociťuji. Spíš mi naopak chutná, dokonce i pivo,které jinak prakticky nepiju…

  • aťa napsal:

   Mne tiež viacej chutí jesť a pociťujem aj chuť na pivo, zatiaľ mu odolávam. Soľnú lampu som nezapálila, možno preto tú únavu, ale aj značnú ospalosť mám.

 35. .lak napsal:

  Spíš jsou lidé přetížení v lágrech úžerů i s efekty sté opice stejných pocitů ale samozřejmě že psí techniku na ovlivňování mysli mají a každá technologická modifikace frekvencemi se v podstatě u biokrystalu zjednodušeně dá namodifikovat na elekrická biopole. A podle některých jsou vše frekvence i jednotlivé prvky s rezonancemi.

 36. Assia napsal:

  Podobne to cítim aj ja, asi tak dva týždne.Napriek tomu že nemám dôvody na depresiu, z ničoho nič na mňa padla ako mrak z neba a všade ma sprevádza.Zábudlivosť, nezáujem o veci a veľké bolesti pod pravou lopatkou.

 37. onoe napsal:

  5G sieť sa po vejensku nazýva zbraň so smerovanou energiou….
  Aby to bolo zaujímavejšie tak sa tam dá zaradiť každé novšie wifi podporujúce technológiu beamforming čo je vlastne to isté – smerovanie lúča a jeho zaostrenie na prijímacej strane. Technológiu fungujúcu v princípe rovnako ako 5G máme už dávno doma ani o tom nevieme.

 38. Félix napsal:

  Pekný deň prajem.

  Asi je to márna snaha, no musím vyjadriť svoje pohoršenie voči silnej neprofesionalite autora.

  Jeden by si myslel, že ak chce človek zachrániť ľudstvo pred škodlivými technológiami (ako je ak som správne vyrozumel v tomto prípade 5G sieť), mal by sa iniciátor snažiť pôsobiť natoľko kredibilne, že nebude uverejňovať zmyslené poplašné správy a iný konšpiračne ladený obsah, ale vedecky dokázané či aspoň fakticky objektívne nespochybniteľné podozrenia. Ak tomu tak nie je, autor nie len šíri vôkol zlé meno svojho portálu, ale takisto banalizuje celú problematiku a vytvára obecnú nedôveru voči varovaniam pred touto údajnou hrozbou. (Iste poznáte príbeh o chlapcovi, ktorý toľko plašil ľudí že ide vlk, až mu nikto neuveril keď vlk naozaj došiel…)

  Druhou vecou je, že žurnalistika má isté pravidlá a tie autor nedodržal, čím si robí zlé meno u svojich kolegoch autorov. Ak má autor iný postoj (napr. dovoľuje kopírovať a šíriť svoje články bez súhlasu), je to prístup vyššieho štandardu a môže v tom ísť vzorom, no NEMÔŽE automaticky očakávať od ostatných autorov rovnaký prístup a ich články si brať bez opýtania, pretože to sa nepatrí a povedané na rovinu – je to krádež.

 39. Maroš napsal:

  Autor článku je idiot, ktorý túži po svojej sláve a dôležitosti – nič viac. Presne podľa bruselskej agendy na cenzurovanie internetu pod zámienkou ochrany autorských práv. Dobre- „venoval si tomu niekoľko hodín“? – Otázka – robíš to pre verejnosť, alebo kvôli svojmu egu? No tak si ty chuj nájdi printového vydavateľa – nech ti to vytlačí a nech si tie tvoje články ľudia kupujú. Alebo hoď doboha! Lebo keď to takto pôjde ďalej – na „autorské práva“ si budú nárokovať aj učiteľky v materskej škôlke, ktoré vaše štátom vychovávané decko naučili „kreovať“ bábovičky z piesku! Do riti!

 40. Tauri napsal:

  Kdo ví, jestli ten Musk není taky nějakej klon…

 41. kalia napsal:

  Ve zmiňovaném období jsem začala chodit do práce, takže únavu a vše další jsem připisovala této změně. V prvních dnech v práci se mi asi 2x chtělo z ničeho nic zvracet (ale nepozvracela jsem se), nervózní z práce jsem nebyla, takže nevím, z čeho to mohlo být. Unavená jsem taky, ale většinou tak, že v práci mi je dobře (ale nemám svobodnou vůli) a doma sice mám svobodnou vůli, ale únava na mě „padne“ tak, že nemůžu dělat nic tvořivého, na což jsem byla zvyklá. Jinak žádné změny nepozoruji. Intuice mi ale řekla, ať si už teď seženu nějakou ochranu proti 5G, i když má být spuštěno až za několik let, takže jsem si něco pořídila a to mě možná chrání. Navíc nově používám na spaní uzemňující náramek (http://www.uzemnise.cz/active/naramek/), který byl první dny skvělý, ale pak to asi stále fungovalo, protože všichni kolegové v práci byli hrozně unavení a říkali, že taková únava pro ně není běžná – trvalo to týden až 14 dní prakticky do teď, a mě nic moc nebylo, ale už jsem neměla přebytek energie jako na začátku používání toho náramku. Já, když je nějaké záření (nebo cokoliv, co je proti mně), víc jím a tu energii z jídla navíc vynakládám na svojí obranu, takže jsem v poslední době měla častěji hlad (docela často mám hlad). Nejím ale o tolik víc (o kolik víc mám hlad), protože na jídlo v práci nemám tolik času. Doufám, že ten signál zase vypnou, protože jinak abych se cítila normálně budu muset u sebe nosit několik ochran a ještě k tomu jíst jako prase (skoro non-stop celý den). Naštěstí netloustnu, ale nebaví mě tolik jíst.

 42. Tauri napsal:

  Každopádně jak se bránit, když jim nikdo z nás svolení, ohledně ozařování nedal a to vlastně ani s jinou technologii..Zkrátka uděláme vysílač a uděláme je na té technice závislími, aby to pak jako svolení bylo, když to chtějí využívat?

 43. Jena napsal:

  Dekuji za vysvetleni. Opravdu jsem se o sebe velice obaval. Huci mi v klacku ve dne i v noci. Ted uz vim proc! Jsou to 5G site

 44. Martin napsal:

  Pokud máte náhlé bolesti hlavy, doporučuju udělat si čepičku z alobalu. Pak na vás žádný signál nemůže a budete v pohodě. 😉 Osobně jsem ozkoušel a najednou je mi po dni nošení alobalové čepičky mnohem líp.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..